10 غلط مشهور درباره اسرائیل

نویسنده: وحید خضاب

«۱۰ غلط مشهور درباره اسرائیل» نوشته «ایلان پاپه» مورخ مشهور اسرائیلی با ترجمه وحید خضاب توسط انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.

در سال‌های گذشته مورخان زیادی در سراسر جهان و مخصوصاً جهان اسلام به نقد ادعاهای دروغین اسرائیلی‌ها برای حضور در سرزمین‌های اشغالی پرداخته‌اند.

در این میان نظرات مورخانی که از دل اسرائیل و یهود برخاسته‌اند،‌ حائز اهمیت است. ایلان پاپه یکی از این مورخان است که نظراتش در سال‌های اخیر سرو وصدای زیادی به پا کرده است.

45٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

کتاب‌های مختلف او درباره درگیری اسرائیل و فلسطین باعث شده است که او شهرت فراوانی در این حوزه کسب کند. ایلان پاپه از جمله مورخان جدید اسرائیلی است که تشکیل اسرائیل را مقصر فقدان صلح در خاورمیانه دانسته و صهیونیسم را خطرناک پنداشته و خواستار تحریم بین‌المللی دانشگاهیان اسرائیلی شده ‌است.

اما شاید مهمترین کتاب پاپه بعد از «پاک‌سازی نژادی فلسطین» را بتوان «۱۰ غلط مشهور درباره اسرائیل» دانست که پس از انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد. پاپه در این کتاب ۱۰ افسانه‌ای را که اسرائیل بر پایه آن بنا نهاده شده است، مورد ارزیابی قرار داده و جعلی بودن آن را به جهانیان نشان داده است.

پاپه در این کتاب ابتدا ۱۰ گزاره تاریخی را که بنیاد کشور جعلی اسرائیل شده است، مطرح کرده است و در ادامه با دلایل تاریخی و مستندات و شواهد این ادعاها را مورد مداقه قرار می‌دهد.


ویژگی‌ها

موضوع
استکبار ستیزی
نویسنده
ایلان پایه
مترجم
وحید خضاب
شابک
9786226837408
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
292
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
280
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/6/19
ناشر
کتابستان معرفت

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: