• بسته

این بسته شامل

معلم خوب(7)

امسال روز معلم کتاب هدیه بدهیم
به بهانه روز معلم و سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه اندیشه و تفکر، دانشمند فرزانه، استاد شهید مرتضی مطهری تصمیم گرفتیم چند کتاب خوب را به عنوان هدیۀ روز معلم با شرایط ویژه در اختیار مخاطبین و دانش آموزان عزیز قرار دهیم؛ لذا در این بسته شما فقط هزینه کتاب الی الحبیب و سالنامه پلاک99(با محوریت بیانیه گام دوم که شامل قطعه عکس هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته ای و تک متن ها و سخنرانی ها و شعرهای زیبا از شهدای شاخص در هر صفحه می‌باشد) را پرداخت می‌کنید و علاوه بر پست رایگان اقلام فرهنگی دیگری را همچون دفترچه  یادداشت، نشانه کتاب(چوب الف)، عکس شهدا و یک کتاب خوب به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهاداتتان را در این باره با ما در میان بگذارید.
نظرات خوب همیشه سازنده است...

 

 

55٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

الی الحبیب؛ خاطراتی از زندگی شهید بسیجی مدافع حرم علیرضا بابایی

علیرضا مدرس و کارمند دانشگاه اراک در راه دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در سال 1395 در فلوجه عراق در اثر گرفتار شدن درتله انفجاری تروریست های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل شد. زندگی هر شهید به تعبیر سید شهیدان اهل قلم پر از رمز و راز است که جز به بهای خون فاش نمی شود. شهید علیرغم تمام جذابیت های دنیوی، عشق به اهل بیت علیه السلام سبب دل کندن او از مادیات شد و این راهی برای رسیدن به عشق حقیقی و شهادت است.

 

گزیده متن

بسیار با محبت بود. در همان یک یا دو دیدار اولی که با ایشان داشتم، به نظر می‌رسید که سال‌هاست مرا می‌شناسد. به حدی گرم و گیرا سلام و علیک کرد که تا آن زمان کسی را این‌قدر صمیمی ندیده بودم. بارزترین ویژگی اخلاقی او برای قرآن‌آموزان مؤسسه، محبت و مهربانی بی‌منت بود. به حدی صمیمی و طبیعی مهر می‌ورزید که تصور می‌کردم در بین این‌همه قرآن‌آموز، تنها مرا دوست دارد و تنها کسی هستم که می‌خواهد، جرعه‌نوش محبتش باشد. غافل از این‌که همه دوستان، همین احساس را داشتند. هر چه میزان محفوظات ما از کلام الهی بیشتر می‌شد، احترام آقای بابایی نیز افزایش می‌یافت. اواسط دوره بود که تا مرا می‌دید به سر و صورتم دست می‌کشید و به صورت و چشم‌های خودش می‌مالید و صلوات می‌فرستاد.

او نه تنها برای قرآن احترام زائدالوصفی قائل بود، بلکه هر کسی را هم که رنگ و بویی از آیات قرآن داشت، به صورت ویژه احترام می‌کرد.

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: