• بسته

این بسته شامل

معلم خوب(2)

امسال روز معلم کتاب هدیه بدهیم
به بهانه روز معلم و سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه اندیشه و تفکر، دانشمند فرزانه، استاد شهید مرتضی مطهری تصمیم گرفتیم چند کتاب خوب را به عنوان هدیۀ روز معلم با شرایط ویژه در اختیار مخاطبین و دانش آموزان عزیز قرار دهیم؛ لذا در این بسته شما فقط هزینه کتاب در جست و جوی مهتاب و سالنامه پلاک99(با محوریت بیانیه گام دوم که شامل قطعه عکس هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته ای و تک متن ها و سخنرانی ها و شعرهای زیبا از شهدای شاخص در هر صفحه می‌باشد) را پرداخت می‌کنید و علاوه بر پست رایگان اقلام فرهنگی دیگری را همچون دفترچه  یادداشت، نشانه کتاب(چوب الف)، عکس شهدا و یک کتاب خوب به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهاداتتان را در این باره با ما در میان بگذارید.
نظرات خوب همیشه سازنده است...

 

 

50٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

در جست و جوی مهتاب؛ مستند شفاهی زندگی و نویسندگی حمید حسام

حمید حسام دیده بان زمان جنگ است، کسی است که کارشناسی درستی دارد، به دنبال دانه درشت های زمان جنگ تحمیلی میرود و آنها را انتخاب و به شرح زندگی و شناخت شخصیتی و موقعیت و عملکردشان میپردازد، این اسطوره ها را با قلم روانش می نویسد و به مردم می شناساند.

در این اثر حسین قرایی تلاش کرده تا زندگی و شخصیت ایشان را بصورت مستند و بدون سانسور روایت کند.

گزیده متن

دایی ام کمی روشن فکر بود، می گفت: «مش حبیب! همه آرزو دارن بچه هاشون دانشجو بشن. حالا این طفلی قبول شده توی بالاترین دانشگاه، خب بذار بره...»
و آنقدر با پدرم صحبت کرد تا خلاصه پدرم راضی شد. اما چون به چشمش بچه بودم، برادر بزرگم را یک ماه با من به تهران فرستاد. سال اول بودیم، در کوی دانشگاه برایمان جا نبود، خانه ی دختر عمه ام می رفتیم. با برادر بزرگم می رفتیم و می آمدیم حتی یادمه یک بار بنده خدا پشت در کلاس ایستاد....

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: