کتاب عصر انقلاب اسلامی

عصر انقلاب اسلامی

در قسمت اشاره کتاب «عصر انقلاب اسلامی» آمده است: «سال 1367، اولین دهه انقلاب اسلامی ـ دهه مقاومت ـ جشن گرفته می شود؛ پس از گذشتن از دریای طوفانی و مواجِ ده سال زندگی انقلابی یک ملت، آن هم با این همه حوادث و خصومت ها و مشکلاتی که برای بسیاری از انقلاب های دوران معاصر ناشناخته بود.

850 ‎تومان 15%
قیمت قبلی ما 1٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

در مراسم بزرگداشت «نخستین دهه انقلاب اسلامی» در دوازدهم بهمن سال 67، رئیس جمهور وقت، آیت الله خامنه ای، سخنرانی تاریخی از خود به یادگار می گذارد که در آن، زوایای مهمی از انقلاب اسلامی تبیین می شود. در هتل لاله تهران، فرهیختگان و اندیشمندان داخلی و میهمانان خارجی، بیاناتی را استماع میکنند که با ادبیاتی مقتدرانه، محتوایی مستدل و نظام مند و مضمونی انقلابی و حکیمانه ایراد می شود.»

از آنجا که این اثر در واقع سخنرانی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دوران ریاست جمهوری ایشان است و همزمان برای حاضران خارجی ترجمه شده، متن کتاب، منقطع به نظر میرسد که ناشر برای کمک به خواننده، نموداری از سخنان معظم له را در انتهای کتاب جای داده است. در این بخش به خوبی می توان فهمید که نام کتاب و مسابقه از بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب گرفته شده است که می فرمایند: «انقلاب اسلامی یک حادثه تاریخی است که «عصر انقلاب اسلامی» را به دنبال دارد.»ویژگی‌ها

موضوع
بیانات
نویسنده
سید علی خامنه ای
نوع جلد
جلد نرم
قطع
جیبی
تعداد صفحات
48
سال انتشار
1392
نوبت چاپ جاری
2
وزن
65
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/1/5
ناشر
صهبا

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: