• ارزان شده
کتاب راض بابا خاطرات شهیده راضیه کشاورز
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

راض بابا

نویسنده: طاهره کوه کن

روایت زندگی و خاطرات شهیده راضیه کشاورز
 راضیه  ۱۱ شهریور ۱۳۷۱در مرودشت شیراز به دنیا آمد و تا قبل از بهار ۱۶ سالگیش موقعیت‌های چشمگیری را در زمینه ورزش کاراته، مسابقات قرآن و درس و تحصیل کسب کرد. دختری که تمام تلاشش را به کار می بندد تا در زندگی اول باشد. در شانزدهمین بهار عمرش حادثه ای رخ می دهد و او را در رسیدن به خواسته اش کمک می کند؛ بر اثر انفجار بمب در حسینیه کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز توسط عوامل تروریستی وابسته به غرب، بعد از تحمل ۱۸ روز درد و رنج ناشی از جراحت به جمع شهیدان سرفراز و سربلند که ره صد ساله را یک شبه پیمودند پیوست.

20٬000 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 25٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

به نقل از مادر بزرگوار شهیده راضیه کشاورز:

سال سوم راهنمایی راضیه بین خودش و خدا عهدی بسته بود که بعد از شهادتش تو وسایلش، البته تو وسایلش که نه، داخل جعبه اسماء متبرکه پیداش کردم.
خلاصه کوتاهی از این عهد نامه:
انشاء ا.. به امید خدا و توکل به خدا چهل روز تمام کارمو خالصانه انجام بدم تا خدای مهربون از سر تقصیرات ما بگذرد و گناهامو ببخشه. توی این چهل روز که از 5/3/85 شروع می‌شه توفیق پیدا کنم مادام العمر دعای عهد و زیارت امین ا.. و... را بخوانم و گریه کنم. آقا تو رو خدا توفیق اشک ریختن تو این دعاها را به من بده و شب هم به یاد خانم حضرت زهرا (س) شبی ۵ صفحه قرآن بخوانم؛ ان شاء الله تکرار آیه الکرسی هم توی بیشتر اوقات نصیبم بشه و همچنین شکر نعمتهای خدا و توفیق آلوده نشدن به گناه و نابود کردن نفس اماره و تقویت نفس لوامه را داشته باشم و تسبیحات خانم فاطمه زهرا (س) را همراه با الگو برداری از حجاب،عفاف، ادب و اخلاق ایشان را سر لوحه زندگی خودم قرار دهم.

گزیده متن

یک دفعه در خود فرو رفت انگار می خواست حرفی را به زبان بیاورد. نگاه مختصری به من کرد و گفت:« مامان، من یه آرزویی دارم... دعا می کنین برآورده بشه؟»

التماس دعایش، هنگام تحویل سال از یادم نرفته بود.

خندان پرسیدم: « دختر من چه آرزویی داره؟»

از پنجره آشپزخانه، بیرون را نگاه کرد.

طاهره کوه کن

ویژگی‌ها

موضوع
نوجوانان شهید
نویسنده
طاهره کوه کن
شابک
978-600-8857-76-1
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
120
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
هشتم
وزن
180
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/11/22
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1399-02-01

الگویی مفید و بسیار مناسب برای نوجوانان

شهیده راضیه کشاورز الگویی بسیار مشخص و دقیق برای هر نوجوان و بخصوص هر دختر نوجوانی ست که در این آشفته بازار دنیا به دنبال شاد کردن دل امام زمان خود است. تلاش بسیار برای سرباز امام خود شدن ویژگی ای ست که تمام زندگی اورا تحت تاثیر هدف والای خود قرار میدهد.<br /> جدا از اینکه برای این شهیده بارز صفحات کتاب بسیار کم هستند اما خواندن این کتاب تلنگر بسیار خوبی ست. <br /> هرچند کتاب جدید"عاشقانه ای برای 16 ساله ها" بیشتر به شرح زندگی ایشان پرداخته است

  • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: