تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

در مکتب مصطفی

کتاب در مکتب مصطفی جستاری علمی درباره سیره تربیتی شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده، به‌عنوان الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل‌های مردمی است. این کتاب را جمال یزدانی و محمد مهدی رحیمی نوشته‌اند.

این کتاب, قصد دارد شهید صدرزاده را به عنوان الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل‌های مردمی معرفی کند و به همین جهت، آن را می‌توان جزو اولین آثار مکتوب در حوزه شهدای مدافع حرم دانست که با نگاه تربیتی و علمی به سراغ این شهدا رفته است. این کتاب اعتراضی است به سانسور مدافعان حرم در جامعه علمی؛ چرا که جامعه علمی بعضاً تجربیات زیسته خودمان را سانسور می‌کند. صدرزاده متولد ۱۳۶۵ است، او از سن ۱۳سالگی در پایگاه بسیج مسئولیت و فعالیت‌های مختلف در کار تربیتی داشته است. صدرزاده که از سال ۱۳۹۲ برای مقابله با گروه‌های تروریستی تکفیری به سوریه می‌رود و فرماندهی گردان عمار از لشکر فاطمیون در سوریه را بر دوش می‌گیرد، آبان سال ۱۳۹۴ در شهر حلب به مقام شهادت نائل می‌آید.

18٬000 ‎تومان
بدون مالیات

کتاب "در مکتب مصطفی" که توسط انتشارات راه یار به چاپ رسیده است به سراغ الگوی تربیت نیروی انسانی در تشکل های مردمی رفته است.

برشی از کتاب:

صدرزاده به اذعان متربیان و نیروهای تحت امرش دارای روابط عمومی بالا وحسن خلق است. یکی از مصادیق روابط عمومی، خنده رو و اهل مزاح بودن یک خصوصیت دائمی صدرزاده بوده است:

کلا مصطفی لبخند داشت، از این آدم ها بود اگر به جمعی می آمد و همه ناراحت بودند، مصطفی یک کاری انجام میداد که جوان ها عوض میشد»؛ «با همین شوخی کردن، داداش داداش گفتن و دست به گردن انداختن ها؛ مصطفی بچه ها را جذب خود کرد»؛ «به شوخی میگفت: روایت داریم که فلان امام فرموده همدیگر را بخندانید ولو با چرت و پرت گفتن. حالا چرت و پرت بگوییم و بخندیم .»

ویژگی‌ها

موضوع
تربیتی فرهنگی
نویسنده
جمال یزدانی
شابک
9786229554920
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
104
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
13
وزن
100
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1401/4/12
ناشر
راه یار

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول