خاطرات رزمندگان اسلام از عملیات والفجر (فاو)

نونی صفر

کتاب «نونی صفر» شروع غافلگیر کننده و شاعرانه ای دارد اما این شروع نرم و آهنگین، ناگهان مخاطب را با خود می برد به عملیات والفجر (فاو) و طوفان گلوله و آتش. سید حسن شکری در فصل نخستین کتابش از سه راهی نمک می گوید که از مناطق عملیاتی والفجر 8 بوده است. او در این فصل، نبرد ایمان و اضطراب را به نمایش می گذارد و اینکه چگونه ایمان و اراده بر هر ترسی غلبه می کنند؛ مانند صحنه ای که در برابر تانک های عراقی هیچ تانکی از ایران در کار نبوده و آنها مجبور بوده اند فقط با آرپی جی به جنگ تانک های مجهز آنها بروند. اگرچه این صحنه هول انگیز به شهادت غریبانه یکی از رزمندگان ختم می شود اما بلندای اراده رزمندگان ایران را نشان می دهد. شکری سپس در دومین فصل از کتاب، مخاطب را با جغرافیای خونین «سنگ شکن» آشنا می سازد که منطقه عملیاتی کربلای 1 در مهران بوده است.

12٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

متن تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب "نونی صفر" :

«شهید محمد شکری که نوشته‌های لحظه به لحظه‌‌اش از چند عملیات، در شمار نورانی‌ترین یادگارهای دفاع مقدس است، گویا برادر مؤلف این کتاب است و از او در چند جا از کتاب “خط فکه” نام برده است. اکنون این برادر رزمنده و زنده در خلال آنانکه کتابش به آنها تقدیم شده، نام برادر شهیدش را نگنجانیده است .. زهی کرامت و بزرگواری .. برادر دیگری هم از او قبلاً بر مسند شهادت تکیه کرده بوده است؛ شهید سید علی شکری ... اللهم ‌احشرنا مع هولاء فی الدنیا والآخرة ...»

« این نیز از جمله‌ی سندهای دقیق دوران دفاع مقدس است که باید از نویسنده‌ی آن بسیار متشکر بود. صفا و معنویت در این کتاب موج می زند.»

ویژگی‌ها

موضوع
کتب تقریظ شده
نویسنده
سید حسن شکری
شابک
978-600-93725-0-8
نوع جلد
جلد سخت
قطع
رقعی
تعداد صفحات
294
سال انتشار
1392
نوبت چاپ جاری
397
وزن
397
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/1/23
ناشر
مرکز مطالعات پژوهشی 27 بعثت (نشر 27)

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: