در راه پر دردسر

این کتاب روایت سفر به خانه های امن القاعده است که «یسری فوده» خبرنگار و برنامه ساز مصری شبکه الجزیره از سفر به پاکستان و دیدار با خالد شیخ محمد رییس کمیته نظامی سازمان القاعده و رمزی بن الشیبه هماهنگ کننده عملیات 11 سپتامبر را بازگو می کند.

15٬000 ‎تومان
بدون مالیات

در قسمتی از مقدمه این کتاب آمده است:«ماجرای این کتاب به جریان تهیۀ یک قسمت از همین برنامه بازمی‌گردد، به چند ماه پس از 11 سپتامبر، به روزهایی که بن لادن سیلی محکمی در خود آمریکا به صورت «بزرگ ابرقدرت جهان تک‌قطبی» وارد کرده بود، به روزهایی که جورج بوش با مستمسک قرار دادن آن سیلی، جهان اسلام را زیر باران مشت و لگد گرفته و چون «زنگی مست» به هر آن‌چه دستش می‌رسید می‌زد و می‌شکست و برای زدن و شکستن «بعدی‌ها» عربده‌کشی می‌کرد!

در آن روزها، گرچه به بهانۀ این‌که القاعده در پس حملات مرگ‌بار سپتامبر 2001 بوده، کشورهای اسلامی، با یاری برخی از «مسلمین»، لگدمال ارتش کافر آمریکا شده بودند، اما هنوز نه بن لادن و نه کسی از یاران درجه اولش مسئولیت این «سیلی» را به عهده نگرفته بود. جهان مبهوتِ رسانه‌ها (و حتی آن‌هایی که سعی داشتند خود را از چنبرۀ امپراطوری رسانه‌ای برهانند) بی‌صبرانه منتظر بودند «دستی از غیب برون آید» و «کسی» در «جایی» زبان باز کرده و دلیلی قاطع ارائه کند که دقیقاً چه اتفاقی رخ داد!

ویژگی‌ها

موضوع
امنیتی
مترجم
وحید خضاب
شابک
978-600-8199-27-4
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
184
سال انتشار
1397
نوبت چاپ جاری
سوم
وزن
204
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/4/30
ناشر
نارگل

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول