خاطرات یکی از اعضای جدا شده داعش
تعداد

من در رقه بودم

الفاهم از خانواده ای تونسی و متولد دورتموند آلمان است، که هادی یَحمُد خاطرات او را نگارش و تدوین کرده است. الفاهم در این کتاب ماجرای هجرتش به سرزمین شام برای پیوستن به داعش و سپس داستان جدا شدن از داعش را روایت می کند.

59٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

برشی از کتاب :

در آن سوی خاکریز شروع به جلو رفتن کردم. شروع کردم به شلیک به سمت پنجره ها و درب های ساختمانی که روبرویم قرار داشت. تقریبا می دویم و بدون وقفه تیر می انداختم. در همان لحظات مدام مشغول گفتن ذکر خدا بودم. بالاخره رسیدم به ساختمان.

صدای گلوله ها را می شنیدم و خط سیر گلوله هم نشان می داد محل شلیکشان کجاست. صدای الله اکبر و انفجار و صدا کردن ها همه جا را پر کرده بود.

جلوی درب ساختمان ایستادم. حس کردم شبح یک نفر را داخل ساختمان می بینم. صدای تند راه رفتنم باعث شد شک کند. با لهجه ی سوری پرسید: «تو کی هستی؟» من هم با همان لهجه پرسیدم: «تو کی هستی؟» با لحنی عصبانی گفت: «می گویم کی هستی؟»....

ویژگی‌ها

موضوع
ماجراهای امنیتی
مترجم
وحید خضاب
شابک
978-600-8199-28-1
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
312
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
ششم
وزن
400
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/5/11
ناشر
نارگل
رتبه 
1400-04-10

درخواست کتاب

سلام و خسته نباشید خدمت شما<br /> چند وقته از سایت خوبتون خرید میکنم و هم از کتاب ها و هم از ارسال بموقع کتاب ها راضیم<br /> لطفا بعضی کتاب ها مثل من در رقه بودم و جاسوس بازی و از افغانستان تا لندستان و از این قبیل کتاب ها که ناموجود هستن رو بچاب برسونین و برایدفروش بذارید <br /> و همین طور کتاب های امنیتی با موضوعات جذاب تروریستی و جاسوسی روز جهان که واقعی هستن رو به کتاب هاتون اضافه کنید<br /> مطمئنن برای ماه بعد هم چندتا کتاب ازتون خرید میکنم <br />

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: