بسته فرهنگی به عنوان هدیۀ روز مادر با شرایط ویژه

مادرانه(3)

امسال روز مادر کتاب هدیه بدهیم

به بهانه روز مادر و میلاد با سعادت خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها تصمیم گرفتیم بسته ای را به عنوان هدیۀ روز مادر با شرایط ویژه در اختیار مخاطبین عزیزمان قرار دهیم؛ لذا در این بسته کتاب تحسین شده درگاه این خانه بوسیدنی ست (خاطرات مادر شهیدان خالقی پور)، سالنامه یادگار 1400، عکس کارتی شهدا به همراه یک عطر خوشبوی طبیعی "گل یاس" قرار گرفته است.
همچنین ارسال بسته شما به صورت رایگان می باشد. پیشنهاد می کنیم در کنار بسته ی روز مادر، کتاب های خوب انتشارات را ببینید وتهیه کنید.
.
خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهاداتتان را در این باره با ما در میان بگذارید.

نظرات خوب همیشه سازنده است...

100٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

درگاه این خانه بوسیدنی‌است؛ شرح حال زنی از شیرزنان روزهای دفاع مقدس.

خاطرات یکی از مادران مرد آفرین، از جگرگوشه‌هایش. بچه‌هایی که قد کشیدند، مرد شدند و به شهادت رسیدند. بچه‌هایی که هر کدام یک دنیا خاطره و کتابند. کتابی سرشار از روایت‌های بارانی و آسمانی. روایت‌های ناب مادرانه.

این کتاب به روایتی ست جذاب و خواندنی از بانو "فروغ منهی" مادر شهیدان داوود، رسول و علیرضا خالقی‌پور که به قلم توانای خانم زینب عرفانیان به رشته تحریر درآمده است.

برشی از متن کتاب:

داغ این‌قدر سنگین بود که این بچه‌ها را یادم رفت. چند ساعت در خانه آشوب بود. داداش از زبان بچه‌ها نمی‌افتاد. اشک می‌ریختند و صدایش می‌زدند. عزیز برای مرگ محمد صبوری کرد و صدایش به گریه بلند نشد. غم داوود کاسه صبر عزیز را هم پر کرد. دستش را می‌گرفتم تا خودش را نزند، زهرا بی‌تاب می‌شد. زهرا را آرام می‌کردم، علیرضا سر به دیوار می‌کوبید. سراغ علیرضا می‌رفتم، می‌ترسیدم رسول از غصه دق کند. از اینکه آن‌طور به بچه‌ها خبر دادم پشیمانم. کاش آن پلاک بدون زنجیر را نشانشان نمی‌دادم. کاش غم را در دلم نگه می‌داشتم تا بچه‌هایم جلوی چشمم بال‌بال نزنند. کاش عزیز را آن‌طور ناگهانی باخبر نمی‌کردم. کاش می‌توانستم آرامشان کنم. کاش لااقل حاجی بود و دستی به سرمان می‌کشید. کاش آدمیزاد این‌قدر ناتوان نبود. کاش و هزار کاش که گفتن هیچ‌کدام دیگر سودی ندارد..

ویژگی‌ها

موضوع
بسته فرهنگی
وزن
366
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/11/13
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: