بسته پیشنهادی هدیه روز پدر شماره نهم

پدرانه (9)

امسال روز پدر کتاب هدیه بدهیم
به بهانه روز پدر و میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام تصمیم گرفتیم بسته ای را به عنوان هدیۀ روز پدر با شرایط ویژه در اختیار مخاطبین عزیزمان قرار دهیم؛ لذا در این بسته کتاب تحسین شده "بی برادر" (شهید مدافع حرم جواد محمدی از زبان دوستان صمیمی)، سالنامه یادگار 1400، یک عطر خوشبوی با رایحه گل طبیعی  به همراه 5 هدیه رایگان قرار گرفته است.
همچنین ارسال بسته شما نیز به صورت رایگان می باشد. پیشنهاد می کنیم در کنار بسته ی روز پدر،کتاب های خوب انتشارات را نیز ببینید و تهیه کنید.
.
خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهاداتتان را در این باره با ما در میان بگذارید.
نظرات خوب همیشه سازنده است...
130٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

"بی برادر" روایتی خاص از شهید مدافع حرم جواد محمدی از زبان دوستان صمیمی و همرزمان
محمدی از جوانان فعال فرهنگی و انقلابی در شهر درچه از توابع اصفهان بود. وی از همان دوره نوجوانی به فعالیت های انقلابی پایگاه های بسیج جذب شد و بعدها به دلیل همین علاقمندی ها وارد سپاه پاسداران شد. این کتاب شرحی است از روابط پر عاطفه این شهید بزرگوار و دوستان و همرزمان است. روایتی جدید که هر راوی از منظری شخصی و تازه قهرمانش را روایت می کند. همه این روایت ها به گونه ای درهم آمیخته شده اند که ضمن تکمیل همدیگر استقلال خودشان را هم حفظ می کنند.

برشی از کتاب :
همه داشتند نگاهم می کردند. گفتم ابراهیم کو؟ گفتند توی اتاق بغل است؛ ابراهیم آمد بیرون. گفتم ابراهیم، چه خبر است؟ گفت جواد. گفت جواد و من دیگر چیزی نشنیدم. گفت جواد و انگار همۀ خاک های عالم آوار شد روی سرم. زانوهایم تا شد. دست گرفتم به کمد کنار اتاق. حالا می فهمیدم چرا اربابمان روز عاشورا، کمرش دیگر راست نشد.
گفت الان کمرم شکست. بی برادر شدم. افتادم کنار کمد. هیچ روضه ای روضۀ بی برادری نمی شود. نمی دانم توی سروصورتم زدم یا نه. نمی دانم نعره کشیدم یا نه. فقط دیدم یکی آمده دستم را گرفته. یکدفعه انگار جواد را دیدم. نگاهم میکرد و با نگاهش می گفت خاک توی سرت مجید. آبروی من را داری می بری داداش. میگفت آدم باش مجید. آرام شدم. خودم را جمع وجور کردم. یک استکان دادند دستم که چیز شیرینی تویش بود. ریختم ته حلقم و بلند شدم. گفتند کجا میروی؟ گفتم چیزی نیست.
خوبم.
از خانۀ حاج آقا زدم بیرون. کجا بروم؟! کجا را دارم بروم؟! آدمِ بی برادر کجا را دارد؟!

ویژگی‌ها

موضوع
بسته فرهنگی
وزن
1000
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/12/3
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: