شهید محسن حججی

نویسنده: موسسه شهید کاظمی

برش‌هایی کوتاه از زندگی شهید محسن حججی
محسن حججی دانش‌آموختهٔ مرکز آموزش علمی کاربردی علویجه در رشتهٔ تکنولوژی کنترل ورودی سال ۱۳۸۷ بود. حججی از جهادگران و اعضای فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد و پس از دو روز به‌دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.
داعش چندی پس از انتشار فیلمی که ادعای به اسارت درآوردن محسن حججی را داشت، اعلام کرد که وی را به قتل رسانده است. شهید حججی دهمین عضو از لشکر زرهی ۸ نجف اشرف است که طی جنگ در خاک سوریه به شهادت رسیده‌اند. این جهادگر فرهنگی از فعالان ترویج و تبلیغ کتاب بود و اقدامات جهادی را در اردوهای سازندگی برای خدمت به مناطق محروم انجام داده و از خادمین راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بود.

15٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

برشی از کتاب شهید محسن حججی:

برای من قلیان حکم زاپاس داشت, آماده توی صندوق عقب. با هم می رفتیم کنار رودخانه. رفتم کیف قلیان را آوردم. محسن گفت: " خدا و کیلی, کاری کن ما هم حال کیم." گفتم: "خب من هم می خوام همین کار رو بکنم. مگه نمی بینی؟ دارم قلیون چاق می کنم." ابروهایش گره خورد و گفت: " من از این چیزها خوشم نمی آد." دوید و از توی ماشین منچ آورد. هیچ قلیانی نمی توانست به اندازه آن مار پله سرحال بیاوردمان. آخ که چقدر خندیدیم. حتی هیجان بازی بارسا و رئال هم به پایش نمی رسید.
موسسه شهید کاظمی

ویژگی‌ها

موضوع
شهید محسن حججی مدافع حرم سوریه
نویسنده
موسسه شهید کاظمی
شابک
978-622-285-178-1
قطع
پالتویی
تعداد صفحات
70
سال انتشار
1401
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
90
شناسه ملی
9004786
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/5/17
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول