• جدید

بریر خان طومان

نویسنده: گروه فرهنگی هنرمند شهید محمدعلی معصومیان

دلاوری دیگر  از جنس شهدای خان¬طومان

تاریخ پررنگ انقلاب اسلامی به رهبری امام فقید و امام خامنه¬ای عزیز، شاهد میادین مختلفی برای رهروان و پیروان واقعی مکتب حضرت رسول جانشینان به حقش، مولای مظلومان علی¬بن ابی طالب و اولاد طاهرین و معصومینش بوده است.
دفاع مقدس، امنیت، جبهه مقاومت اسلامی، مدافع حرم و حریم و ... بخشی از امت واقعی و مدافعان اسلام ناب محمدی هستند که نژاد و مذهب و ملیت¬های مختلفی را در خود نشان داده است؛ ایرانی، فلسطینی، لبنانی، عراقی، افغانستانی، پاکستانی، سوری، یمن و ... ستارگان درخشان جبهه انقلاب اسلامی هستند و یاری¬کنندگان نهضت جهانی حضرت مهدی در تحت امر ولی¬امر مسلمین.
حماسه¬سازان مازندرانی مدافع انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، جبهه¬های امنیت، سلامت، مقاومت اسلامی ... بسیارند و بی¬صبرانه منتظر ورود به صحنه¬های جان¬فشانی، کربلای خود.
شهدای مدافع حرم اهل¬بیت و حماسه¬سازان کربلای خان¬طومان 1395ش، و آن شانزده شهید کربلای خان¬طومان در نبرد با یزیدیان، مروانیان و سفیانی¬های دوران در نبردند و دفاعی عاشورایی را به نمایش گذاشتند.

80٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

کتاب «بُریرخان¬طومان» زندگی¬نامه شهید مدافع حرم علیرضا بُریری است که گروه فرهنگی هنرمند شهید محمدعلی معصومیان آن را به رشته تحریر درآورده و به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. کتاب به سه فصل تقسیم شده است. در فصل اول پدر و مادر شهید روایتگر خاطرات شهید هستند. در فصل دوم همسر شهید راوی کتاب است و در فصل سوم روایت¬هایی از هم¬رزمان شهید را مشاهده می¬کنیم. دو بخش وصیت¬نامه و تصاویر شهید نیز در انتهای کتاب قرار دارد.
شهید علیرضا بُریری سی¬ام فروردين 1366 در شهرستان بابلسر به دنیا آمد. بهمن 1387 به¬طور رسمی وارد سپاه پاسداران شد. اولین¬بار بیستم آبان 1394 عازم دمشق شد و به مدت 49 روز در سوریه بود و در دی¬ماه به کشور برگشت. در چهارده فروردین 1395 برای دومین¬بار عازم سوریه شد و در بامداد(یک¬ونیم) 16 اردیبهشت ماه 1395 به¬همراه دوازده نیروی گرانقدر دیگر 25 کربلای مازندران در نقض آتش-بس تروریست¬های تکفیری، پس از چهارده ساعت تلاش پی¬درپی در منطقه خان-طومان حلب به شهادت رسید.


برشی از کتاب بریر خان طومان:

سال ۹۰ به اتفاق همسرم با شهید بریری و همسرشون همسفر کربلا بودیم. آشنایی ما در آن سفر بود. وقتی می خواستم بگیم بریری برامون سخت بود. یک روز به شهید بریری گفتم آقا علیرضا، فامیلتون چقد سخته... من نمی تونم بگم... ایشون با خنده گفتن بریر می دونی کیه؟ گفتم چطور؟ گفتن بریر یکی از یاران امام حسین بودن. منم که فامیلیم بریری. بعد گفتن یعنی میشه منم یه روز یکی از یاران امام حسین بشم...

ویژگی‌ها

موضوع
شهدای مدافع حرم
نویسنده
گروه فرهنگی هنرمند شهید محمدعلی معصومیان
شابک
987-622-285-213-9
نوع جلد
نرم (شومیز)
قطع
رقعی
سال انتشار
1402
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
175
شناسه ملی
9194380
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/5/29
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول