راز آنچه مرقوم داشته اند

نویسنده: مهدی مطلبی

بدون شک «توافق ژنو» یکی از مهمترین فرازهای سیاست خارجی کشور در سال های اخیر است که موافقت ها و مخالفت های بسیاری را در پی داشته است.

در نامه ای که دکتر روحانی بعد از انعقاد توافق ژنو در 3 آذر 1392 برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرد، از این توافق به عنوان دستاوردی بزرگ و پیروزی تاریخی یاد شده بود؛ اما رهبر معظم انقلاب در پاسخ به این عبارت اکتفا نمودند: «دستیابی به آنچه مرقوم داشته اید در خور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته ای و دیگر دست اندر کاران است…» لذا ضروری ست که متن توافق ژنو به دقت بررسی گردد تا میزان «دستیابی» تیم مذاکره کننده دولت یازدهم، به «آنچه مرقوم داشته اند» مشخص گردد.

17٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

«راز آنچه مرقوم داشته اند…» در ضمن فصولی متن توافق ژنو و بیانیه سوئیس (توافق لوزان) را مورد بررسی دقیق قرار داده و در کنار آن نگاهی داشته به تاریخچه مذاکرات هسته ای از سال 1382 تا 1394.

«راز آنچه مرقوم داشته اند…» در 6 فصل آماده شده که شامل: «تاریخچه مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران»، «بررسی نامه ای تاریخی»، «به رسمیت شناختن «حقوق هسته ای» ایران»، «شکستن دیوار تحریم ها در توافق ژنو»، «بررسی بیانیه سوئیس (توافق لوزان)»، «بررسی نظرات و خطوط قرمز مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته ای دولت یازدهم» است.

مهدی مطلبی

ویژگی‌ها

موضوع
استکبار ستیزی
نویسنده
مهدی مطلبی
شابک
978-600-7702-21-5
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
462
سال انتشار
1394
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
536
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/4/16
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: