ذوالشهادتین امام

نویسنده: محمد حسن روزی طلب

برش‌هایی از خاطرات و اسناد مبارزات حضرت آیت‌الله مصباح یزدی، کتابی که به مقطعی از زندگی و خاطرات استاد از تولد تا سال 1368 پرداخته است. فتح بابی می‌نماید در حوزۀ تاریخ‌نگاری انقلاب و شخصیت‌هایی که جزو عناصر مهم انقلاب بوده‌اند.

آیت‌الله مصباح یزدی، مجتهد، استاد فلسفۀ اسلامی، مفسر، بنیان‌گذار، مدیر مؤسسۀ آموزشی و پژوهشی امام‌خمینی و رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(علیهم‌السلام) است.

230٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیده کتاب ذوالشهادتین امام:

تابستان سال 1392 دغدغه‌ای قدیمی من را به ساختمان مؤسسۀ امام‌خمینی(ره) در بلوار امین شهر مقدس قم کشاند تا روایتگر زندگی پرفراز و نشیب رئیس این مؤسسه باشم. پس از مذاکراتی کوتاه، حجمی از گفتگوهای آیت‌الله مصباح یزدی با آقای قطبی، رئیس دفتر وقت ایشان که در سال‌های 1369-1370 انجام شده بود، در اختیار اینجانب قرار گرفت. همچنین دو گفتگو از آیت‌الله مصباح یزدی در نشریۀ وزین یادآور به اهتمام جناب آقای محمدرضا گایینی منتشر شده بود که بخصوص گفتگوی مربوط به گروه فرقان بسیار کارآمد بود. چند گفتگوی پراکنده در توصیف شرح حال استاد نیز در مجلات دیگر منتشر شده بود که بخش‌هایی از آن در متن کتاب قرار گرفته است.

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
محمد حسن روزی طلب
شابک
978-622-6609-58-6
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
416
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
سوم
وزن
493
شناسه ملی
5895254
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/10/7
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1399-09-14

مصباح فروزان

آیت الله مصباح،<br /> جامع ترین و متفاوت ترین مجتهد و اسلام شناس قم، عالَم تشیع و جهان اسلام<br /> و برترین انسان کنونی دنیا هستند...<br /> <br /> جامعیت علمی، نبوغ ذاتی، <br /> ظرایف و دقایق شگفت علمی، <br /> تسلط شگرف بر مرزهای عقیدتی،<br /> قدرت بیان روان و جذاب و همه فهم،<br /> اخلاص و خلوص بالا و والا،<br /> استقامت و مقاومت ستودنی،<br /> بصیرت و هوش بالای سیاسی اجتماعی،<br /> شهودات ناب معنوی و توحیدی<br /> از ویژگیهای استثنایی این انسان الهی است...<br /> <br /> خوش بحالش...

رتبه 
1398-12-10

مظلوم اما مستحکم

می خواستم چیزی بنویسم که ترقیب کننده خرید کتاب باشد.<br /> بهترین بیان از رهبر انقلاب است. این سه جهت در ایشان جمع است هم علم، هم بصیرت و صفا

  • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
1398-12-07

کتاب

این کتاب به نظر من بسیار عالیست ایکاش زودتر به دستم برسد

  • 2 از 2 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول