• ارزان شده
کتاب پیشبینی های حکیمانه
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

پیش بینی های حکیمانه

نویسنده: مهدی مطهری

پیش بینی‌های حکیمانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری

تلاش شده تا بیانات و پیش‌بینی‌های حکیمانه دو رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی گردآوری گردد تا چراغ هدایت جوانان امروز گردد. در فصل اول کتاب به پیش‌بینی‌های تحقق یافته امام خمینی (ره) پرداخته شده و در فصل دوم به پیش‌بینی‌های محقق شده مقام معظم رهبری اختصاص داده شده است. فصل سوم به آن دسته از پیش‌بینی‌های دو بزرگوار اختصاص دارد که هنوز محقق نشده‌اند و همگان در انتظار تحقق آنها هستند. مجموعا بیش از 40 پیش بینی از امامین انقلاب اسلامی که بیش از 30 فقره از آنها به تحقق رسیده است و ما بقی در صف انتظار هستند.

12٬600 ‎تومان 30%
قیمت قبلی ما 18٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن

من هر وقت راجع به برخی از اقدامات این بزرگوار فکر کردم، دیدم همان حکمتی که قرآن درباره‌ی لقمان و سایر پیامبران میگوید، به معنای واقعی در این مرد بود. حکیم، یعنی آن کسی که ماورای این ظواهر، چیزهایی را مشاهده میکند که چشمهای عادی و معمولی، از دیدن آن عاجزند. در مقایسه‌ی با دیگر مردم، مثل پیر مجربی در مقابل جوان خام و تازه وارد است. همین ضرب‌المثلی که شنیده‌اید:

«آنچه در آینه جوان بیند/ پیر در خشت خام آن بیند» اشاره به همین نکته است.

ایشان نسبت به دیگران، نسبت به ماها و نسبت به همین مسؤولانی که بودند و بودیم و میدیدیم، واقعاً این‌طوری بود. او همیشه چیزی را در زیر جریانات احساس میکرد و میدید. گاهی انسان، با استدلال به چیزی میرسد؛ ولی او بدون استدلال به آن رسیده بود. واقعاً لطف و الهام خدایی بود. همان‌طور که خودش فرمود، دست قدرتی بود که او را هدایت میکرد.

مهدی مطهری

ویژگی‌ها

موضوع
امامین انقلاب
نویسنده
شاکر قوامیان| مهدی مطهری
شابک
978-622-6609-54-8
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
150
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
200
شناسه ملی
5844399
تاریخ ثبت اطلاعات
1399/2/14

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: