شبیخون به خفاش

نویسنده: محمد ستاری وفایی

رمانی با فضای جاسوسی ( پرونده ی محرمانه و منتشر نشده از یک فتنه ی بزرگ)

پرونده های محرمانه ای که پر بود از نقشه های ظریف و ناجوانمردانه برای نابودی و زوال انقلاب اسلامی و کشف حقایقی بزرگ از پشت صحنه های کوچه های تبریز انقلاب. حکایت مردانی که به موقع، این دسیسه را شناختند و در عملیاتی شگرف،خواب عمال استکبار را آشفته کردند.این کتاب پرده از حقایقی بر می دارد.

از جمله آثار نویسنده میتوان به شکار کرکس ها، داستان انقلاب و شکاف اشاره کرد.

30٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن

آن روزها مسافر سوار کردن عادتمان شده بود. پیش از پیروزی انقلاب، در مسافرت‌های خارج از شهر، چند تا مسافر سرِ راهی سوار می‌کردیم تا هم توی راه تنها نباشیم و هم به‌ظاهر مسافرکش دیده شویم. چند ماهی از پیروزی انقلاب گذشته بود و من دوباره مثل آن روزها، چند مسافر سوار کرده بودم. مقصد ما تبریز بود؛ شهری پر رمز و راز، با شناسنامه‌ای پر از حوادث در ظلم‌ستیزی؛ شهری که ابرقدرت شوروی پس از شهریور ۱۳۲۰ تا ۱۳۲۵ هرچه تلاش کرد، نتوانست آن را از پیکره‌ی ایران جدا کند.

انقلاب اسلامی به ثمر نشسته و نظام جمهوری اسلامی هم به تأیید مردم رسیده و قانون اساسی آن در مجلس خبرگان بررسی و تصویب شده بود، ولی دشمنان می‌خواستند فتنه‌ای به‌پا کنند و در روز همه‌پرسی قانون اساسی، با حادثه‌سازی، مملکت را به آشوب بکشند و جلوی تصویب آن به‌دست مردم را بگیرند، مقدمات کارشان را هم چیده بودند. آن‌ها ولایت فقیه را هدف گرفته بودند و می‌گفتند هر ماده‌ای در قانون اساسی باشد مانعی ندارد، ولی اصل ولایت فقیه نباید در قانون اساسی بیاید.

دوستان و هم‌فکران دل‌سوز و انقلابی ما، توطئه را گوشزد می‌کردند و راه‌های مقابله با آن را می‌گفتند و می‌خواستند تا وقت نگذشته، دوباره هم‌فکران سابق، فعالیت خود را شروع کنند. البته با این‌که بعد از همه‌پرسی دوازدهم فروردین ۱۳۵۸ همه متعهد شده بودیم که دیگر فعالیتی انجام ندهیم و حتی یک نکته هم از فعالیت‌های قبلی‌مان را بازگو نکنیم، ولی تهدید جدید، تهدید کوچکی نبود و باید تا فرصت از دست نرفته، کاری می‌کردیم. درباره‌ی موضوع، خیلی فکر کردم و بالاخره از رضا خواستم که طبق روال گذشته، بعدازظهر فردا دوستان را خبر کند.

محمد ستاری وفایی

ویژگی‌ها

موضوع
دشمن شناسی
نویسنده
محمد ستاری وفایی
شابک
978-600-92434-7-1
نوع جلد
شومیز / جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
320
سال انتشار
1391
نوبت چاپ جاری
ششم
وزن
381
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1399-09-18

کدام سازمان

بالاخره ما نفهمیدیم اینان چه کسانی بودند وابسته به دولت مرکزی و انقلاب یا خودسر و خود جوش که اگر اینطور باشد به نوعی انحراف را در خود دارد

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: