ایوان ملک 1 (شهر نجف)

دفتر اول از مجموعۀ سه‌جلدی؛ جستاری پیرامون فضیلت شهر نجف اشرف

در میان اماکن مقدس عراق، شهر نجف که در همسایگی کوفه قرار دارد و جسم مطهر امام اول شیعیان، امام‌علی(ع) را در خاک خود به آغوش کشیده است، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل، همه‌ساله ده‌ها میلیون زائر از قومیت‌ها و ملیت‌های مختلف با ادیان و مذاهب متفاوت، برای زیارت وارد شهر نجف می‌شوند. در این مجموعه اطلاعات تکمیلی درمورد مکان‌های زیارتی شهر مقدس نجف در اختیار خوانندگان و زائران قرار گرفته است.

20٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیدۀ متن

ابن عباس گوید: «رسول خدا و به امیر مؤمنان(ع) فرمودند: یا علی، خداوند عزوجل، محبت ما اهل بیت را بر آسمانها و زمین عرضه کرد. پس اول مکانی که قبول کرد و اجابت نمود، آسمان هفتم بود؛ پس خداوند آن را به عرش و کرسی مزین ساخت. بعد از آن، آسمان چهارم قبول کرد؛ پس آن را به «بیت المعمور» مزین ساخت. سپس اسمان دنیا قبول کرد؛ پس آن را به ستارگان مزین ساخت. بعد از آن، زمین حجاز اجابت نمود؛ پس حق تعالی آن را به خانه با حرمت و عزت، «کعبه معظمه»، مشرف ساخت. بعد از آن، زمین شام قبول کرد؛ پس او را به «بیت المقدس» زینت داد. بعد از آن، زمین مدینه مشرفه قبول کرد؛ پس آن را به قبر من، شرف و منزلت و کرامت بخشید. بعد از آن، زمین کوفه قبول کرد و خداوند پاک و منزه، آن را به قبر تو یا علی، مشرف ساخت.

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
ابراهیم دستلان
شابک
978-622-7177-15-2
نوع جلد
نرم
قطع
پالتویی
تعداد صفحات
136
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
136
شناسه ملی
۶۶۰۲۴۲۴
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
۱۴۰۰/۹/۹
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1399-11-25

تشکر

طرح جلد که خوبه مطالب هم خوب بود دست شما درد نکنه

رتبه 
1399-09-10

خریدار

خیلی جالب است که روی جلد کتاب قیمت خورده سیزده هزار تومان ، بعد در سایت اعلام میشه بیست تومان بعد در تخفیف سی چهل درصد کتاب فروخته میشه به مشتری چهارده تومان، حتما توقع دارید که مشتری هم باید خوشحال باشه که ارزانتر خرید کرده، روش جالبی بود کلا!!!

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول