• ارزان شده
  • جدید
روایتی ست جذاب و خواندنی از مادر شهیدان داوود، رسول و علیرضا خالقی‌پور
تعداد

درگاه این خانه بوسیدنی است

نویسنده: زینب عرفانیان

"درگاه این خانه بوسیدنی‌است" شرح حال زنی از شیرزنان روزهای دفاع مقدس.

خاطرات یکی از مادران مرد آفرین، از جگرگوشه‌هایش. بچه‌هایی که قد کشیدند، مرد شدند و به شهادت رسیدند. بچه‌هایی که هر کدام یک دنیا خاطره و کتابند. کتابی سرشار از روایت‌های بارانی و آسمانی. روایت‌های ناب مادرانه.

این کتاب به روایتی ست جذاب و خواندنی از بانو "فروغ منهی" مادر شهیدان داوود، رسول و علیرضا خالقی‌پور که به قلم توانای خانم زینب عرفانیان به رشته تحریر درآمده است.

25٬500 ‎تومان 15%
قیمت قبلی ما 30٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

برشی از متن کتاب:

داغ این‌قدر سنگین بود که این بچه‌ها را یادم رفت. چند ساعت در خانه آشوب بود. داداش از زبان بچه‌ها نمی‌افتاد. اشک می‌ریختند و صدایش می‌زدند. عزیز برای مرگ محمد صبوری کرد و صدایش به گریه بلند نشد. غم داوود کاسه صبر عزیز را هم پر کرد. دستش را می‌گرفتم تا خودش را نزند، زهرا بی‌تاب می‌شد. زهرا را آرام می‌کردم، علیرضا سر به دیوار می‌کوبید. سراغ علیرضا می‌رفتم، می‌ترسیدم رسول از غصه دق کند. از اینکه آن‌طور به بچه‌ها خبر دادم پشیمانم. کاش آن پلاک بدون زنجیر را نشانشان نمی‌دادم. کاش غم را در دلم نگه می‌داشتم تا بچه‌هایم جلوی چشمم بال‌بال نزنند. کاش عزیز را آن‌طور ناگهانی باخبر نمی‌کردم. کاش می‌توانستم آرامشان کنم. کاش لااقل حاجی بود و دستی به سرمان می‌کشید. کاش آدمیزاد این‌قدر ناتوان نبود. کاش و هزار کاش که گفتن هیچ‌کدام دیگر سودی ندارد..

 

زینب عرفانیان

ویژگی‌ها

موضوع
دفاع مقدس
نویسنده
زینب عرفانیان
شابک
9786227177909
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
240
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
271
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/9/26
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: