• ارزان شده
تعداد

نامه ای برای رها

زندگینامه شهیدان محب به روایت زینب محب
در این کتاب حوادث پیش از انقلاب در روستای صحرارود( از توابع شهر فسا)؛ فعالیت در حزب جمهوری، جانباز شدن پدر شهیدان در جریان راهپیمایی سال۵۷، شهادت سه شهید و در نهایت سرگذشت غلامحسین محب از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با روایتی خواهرانه و در قالب نامه‌هایی که بین راوی و یک دانش‌آموزان رد و بدل می‌شود بیان می‌گردد.
از دیگر آثار نویسنده می‌توان به آثاری همچون«خانم ماه، به برگ گل سرخ، یورد خوبان، زنان همیشه، راویان کوچ و عروج، ما علیه ما» اشاره نمود. همپنین این نویسنده ارزشمند جایزه بین‌المللی شعر انقلاب، جایزه ادبی ریحانه، جایزه کتاب سال دفاع مقدس و... را در کارنامه درخشان خود دارد.

40٬000 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 50٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن:


این بار نباید معلمی بودم که روبروی سیصد و پنجاه دختر نوجوان می‌ایستد و حرف می‌زند. بیشتر دوست داشتم من هم کنار ر‌ها توی صف بایستم، می‌خواستم این بار من کنارشان باشم نه معلم و مدیرشان... . کاغذی را برداشتم و روی آن چند سطر نوشتم و به سمانه دادم تا برای رها ‌ایمیل کند: «دخترم ر‌ها... ممنون که حالم را پرسیدی دو سه ماهی هست که از کما بیرون آمدم و حالم بهتر است. خوشحالم که هدفت را انتخاب کرده‌ای انشالا دعای شهدا هم همراهت باشد و در کنکور موفق شوی. یکی دو ماهی به من صبر بده دارم برای تو ودوست‌هایت چیز‌هایی می‌نویسم که به دستت می‌رسد انشاءا... که جواب سؤال‌هایتان را بگیرید. دعاگوی تو... زینب محب»

ویژگی‌ها

موضوع
دفاع مقدس
نویسنده
ساجده تقی زاده
شابک
9786222850753
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
248
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
280
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1400/7/4
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: