• ارزان شده
مجموعه نسخه های اساتید برجسته طب سنتی
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

درمان سنتی بر اساس طب اصیل ایرانی اسلامی

نویسنده: سید هادی فاطمی

ویژگی قابل توجه این اثر، این است که نسخه‌های موجود در آن را اساتید نویسنده (دکتر خیراندیش، استاد خدادادی، حکیم روازاده، آیت الله ضیائی و آیت الله آل اسحاق) استفاده کرده‌اند و سعی نویسنده بر آن بوده تا درمان‌های کاربردی، مؤثر و ساده را برای خوانندگان فراهم آورد تا با عمل به آن ان‌شاءالله فواید طب سنتی را دریابند.

9٬000 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 10٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

برشی از کتاب:

مصلح، ماده خوراکی یا غیرخوراکی است که مصرف همزمان آن با سایر مواد، باعث اعتدال طبع انسان می‌شود. از مشکلات احتمالی آن مواد جلوگیری می‌کند و همچنین هضم آن را آسان‌تر می‌کند؛ برای مثال گرم مزاجان اگر عسل زیاد مصرف کنند،‌ باعث بروز حساسیت و خارش می‌شود، یا اگر بلغمی‌ها آب بنوشند، باعث بیماری،‌ خستگی،‌ سستی و پرخوابی می‌شود.

حفظ تعادل بدن از نظر مزاجی یعنی حفظ سلامتی و هرگاه به هر دلیل بدن از این تعادل مزاجی خارج شود و هر یک از مزاج‌های سردی، گرمی، تری و خشکی در بدن به صورت غیراصولی کم یا زیاد شود، باعث بروز بیماری می‌شود.
طبق فرمایشات اهل بیت علیهم‌السلام، همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. پس باید علائم و راه‌های پیشگیری را بشناسیم تا در ورطه‌ی سخت بیماری قرار نگیریم. این بهترین دلیل شناخت مزاج است.

سید هادی فاطمی

ویژگی‌ها

موضوع
طب اسلامی سنتی
نویسنده
سید هادی فاطمی
شابک
978-600-7702-18-5
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
184
سال انتشار
1394
نوبت چاپ جاری
چهارم
وزن
237
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/4/29
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: