• ارزان شده
نقد و بررسی برجام و پبامدهای آن از منظر نخبگان کشور
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

سراب برجام

نویسنده: حسین ایزدی

جامع‌ترین اثر در نقد و بررسی برجام و پیامدهای آن از منظر نخبگان کشور

 این کتاب دارای پنج فصل و یک ضمیمه است:

فراتر از برجام: تحلیل‌هایی کلان و راهبردی از برجام و مناسبات ایران و نظام سلطه، خسارت محض: بیانات رهبری پیرامون مذاکرات هسته‌ای در دولت یازدهم، در دام برجام: بررسی تحلیلی انتقادی برجام از منظر حقوقی، فنی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، استراتژیک و فقهی،کلید نفوذ: برجام از منظر مقامات و کارشناس‌های امریکایی، فرجام برجام: که شامل سه بخش؛ روزهای پس از برجام، برجام از فراز آفتاب تابان تا فرود تقریباً هیچ (بزک برجام و اعتراف به شکست آن از سوی مسئولان) و فهرست بدعهدی‌های آمریکا در پسابرجام است. و بخش ضمیمۀ که در آن کتاب‌شناسی مذاکرات در دولت یازدهم و سندی برای ثبت تاریخ سیاسی کشور و منبعی برای پژوهش پیرامون ابعاد گوناگون برجام آمده است.

45٬000 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 50٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیدۀ متن

کسانی که امید می‌بندند به اینکه بنشینیم با آمریکا در فلان مسئله مذاکره کنیم و به یک نقطۀ توافقی برسیم... از این غفلت می‌کنند که ما ناگزیر باید به همۀ تعهدهای خود عمل کنیم، [اما] طرف مقابل با طُرق مختلف، با شیوه‌های مختلف، با خدعه، با تقلّب سر باز می‌زند و به تعهدهایی که کرده است عمل نمی‌کند. این چیزی است که ما امروز در مقابل چشم خودمان داریم می‌بینیم؛ یعنی خسارت محض (رهبر معظم انقلاب اسلامی).

حسین ایزدی

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
منصور شریفی | حسین ایزدی
شابک
978-600-8200-55-0
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
۷۳۲
سال انتشار
1395
نوبت چاپ جاری
۲
وزن
840
شناسه ملی
4448841
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
۱۴۰۰/۸/۳
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1400-11-29

علت عدم چاپ کتاب سراب برجام

سلام. خداقوت. چرا این کتاب تجدید چاپ نمیشه و هیچ جا موجود نیست؟ درسته فایل الکترونیکش هست اما به خاطر تعداد صفحات زیاد واقعا خوندنش سخته‌. امکانش نیست مجدد چاپ بشه؟

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: