• ارزان شده
تعداد

جاده بهشتیان

نویسنده: نصرت‌الله محمودزاده

جاده بهشتیان؛ حاصل تجارب و خاطرات نویسنده کتاب در مناطق عملیاتی کردستان است. نصرت الله محمودزاده، با استقرار در قرارگاه حمزه سیدالشهداء و هماهنگی با گردان های مهندسی جهاد، چهار عملیات مرتبط با هم را طی ده ماه حضور در دل عملیات، از فروردین تا بهمن 66 دنبال کرده است. بیشترین توجه ایشان در این عملیات، ثبت خطرات و خاطرات سنگرسازان بی سنگر بود. حضور در خطوط مقدم در شب های عملیات، عاملی شد که بتواند وقایع را با تمام وجود لمس کند و کتاب «جاده بهشتیان» را در همان حال و هوا و در صحنه نبرد تدوین نماید.

این کتاب در چهار فصل تدوین شده است که عبارتند از: تپه جهاد (عملیات کربلای 10)، جاده بهشتیان (عملیات نصر4)، جاده بسیجیان (عملیات نصر8)، گذرگاه رمضان (عملیات بیت المقدس2)

9٬000 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 10٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

برشی از کتاب:
هوای سرد کوهستان در کنار رودخانه، سوز بیشتری می گرفت و حالا سرما تا مغز استخوان نفوذ می کرد. با این وجود، نگاه کنجکاو بسیجی ها به نوک قلة قمیش دوخته شده بود. آن قله پر از برف ، انتظارشان را می کشید. اگر چه مسافتی را که باید طی می کردند، به چند کیلومتر می رسید، اما اگر بیش از این در تصرف قله تأخیر می کردند، ممکن بود محورهای دیگر عملیات بیت المقدس2، با مشکلات زیادی روبرو شود...بسیجی به اولین سنگر عراقی ها رسیده بود. حالا دیگر می توانست صحنه ی نبرد روی قله را بهتر ببیند و دلیل تشنگی رزمندگان را لمس کند. چند نفر به او نزدیک شدند و پرسیدند: «تا رودخانه خیلی راه داریم؟» مانده بود که چه بگوید! دلش نمی آمد بگوید که هنوز خیلی مانده تا به رودخانه برسند. یکی دیگر پرسید: «جهادی ها جاده را تا کجا رساندند؟» پاسخ این سؤال از اولی هم مشکل تر بود. چه طور می توانست به آنها بگوید...

ویژگی‌ها

موضوع
دفاع مقدس
نویسنده
نصرت الله محمود زاده
شابک
978-600-8857-39-6
نوع جلد
شومیز
قطع
رقعی
تعداد صفحات
112
سال انتشار
1394
نوبت چاپ جاری
دوم
وزن
130
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1398/12/21

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: