عملیات نفوذ

نویسنده: سید حمید مشتاقی نیا

روایت نفوذ طلبه شهید محمد تورانی در تشکیلات منافقین

دشمن همیشه در کمین است. این جمله را آنانی خوب درک می کنند که عمری را با توطئه های فکری، فرهنگی و نظامی دشمن دست و پنجه نرم کرده اند. استان مازندران به دلیل هم جواری با یکی از دو قطب اصلی امپریالیسم یعنی کشور شوروی سابق و همسایگی با پایتخت، همواره مورد طمع دشمنان این مرز و بوم در اجرای سیاست های زیاده طلبانه شان قرار داشته است. با پیروزی انقلاب اسلامی و تهدید منافع جهان خواران، انواع گروهک های التقاطی و معارض با دین و انقلاب در سطح این استان به صورت آشکار یا پنهان به فعالیت های گسترده ای دست زدند. نگاهی اجمالی به عملکرد برخی گروهک ها نشان می دهد گاه مرکزیت تقویت بسیاری از جریان های مارکسیستی و... در این استان قرار داشته است. 

12٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

حربه ها ی رنگارنگ عناصر نفوذی ضد انقلاب در جذب نسل جوان نیز تا حدی بود که باعث انحراف بعضی از جوان ها ی مذهبی گردید. کار بچه های سپاه برا مقابله با توطئه های گروهک ها دشوار شده بود. از این رو باید فکر اساسی و چاره ای موثر برای خشکاندن ریشه های فتنه منافقان و ضد انقلاب، اندیشیده می شد.

گزیده متن

گاهی مجبور می شد برای فرار از دست پاسداران، داخل جوی آب دراز بکشد و یا در بین تیغ ها و خارهای مزارع اطراف شهر، مخفی شده و بدنش زخم بردارد.

دلش همیشه برای همسرش تنگ می شد...

ویژگی‌ها

موضوع
جریان شناسی
نویسنده
سید حمید مشتاقی نیا| محسن علیجان زاده
شابک
978-622-7177-09-1
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
84
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
106
شناسه ملی
6087545
رتبه 
1399-04-03

رضا تورانی

بنده از اقوام این شهید عزیز هستم و مطلع هستم در مورد جریانات و اتفاقات زندگی این بزرگوار<br /> تازه میخوام کتاب رو خرید کنم...<br /> نمیدوم چطور نوشته شده اما میدونم خوندن قصه زندگی این مرد بزرگ همه صاحبان وجدان رو شگفت زده خواهد کرد...

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: