• ارزان شده
ازپمبا تا ماریانا؛ استفاده از انرژی‌های شیطانی در سازمانهای امنیتی آمریکا و موساد
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

از پمبا تا ماریانا

نویسنده: محمد قنبری

وقتی انسان ها به اجنه و قدرت های شیطانی متوسل می شوند، خود را از ولایت خداوند خارج می کنند و در بندگی شیاطین قرار می گیرند. امروزه استفاده از قدرت های ماورایی و شیطانی، در دستور کار سازمان های اطلاعاتی و امنیتی دنیا، برای دستیابی به مقاصد خاص سازمانی قرار گرفته است. در بین عوام هم تسخیر موکل، طلسم، سحر، جادو و... برای کوتاه کردن مسیرهای دستیابی به اهداف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو می بایست نسبت به این گونه مسائل، بیش از پیش هشیار بود.

اینها مسائلی ست که در کتاب "از پمبا تا ماریانا" به تفصیل در قالب رُمان به آن پرداخته شده است.

23٬400 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 26٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

در این کتاب می خوانیم :

مهران، در یک سازمان اطلاعاتی کار می کند. در شبی که مسئول شب بود، اتفاقات عجیب و مرموزی در اتاقش رخ می‌دهد. برق قطع و وصل می شود، استکان و قندان و گلدان، خودشان روی زمین می افتند و می شکنند! صدایی عجیب می شنود و از ترس مجبور می شود از اتاق فرار کند. با توجه به زمان بر بودن رسیدن آسانسور، از راه پله ها پائین می رود. در راه زمین می خورد و سکته قلبی و ضربه مغزی می شود. تیم عملیات وارد صحنه شده و او را احیاء و به بیمارستان منتقل می کنند. مهران متوجه می شود که روحش از بدنش جدا شده و جسمش به کم رفته است. در بیمارستان فردی نورانی را کنار جسمش می بیند، نامش ایمان بود. در واقع همان اعمال نیک و حسنه زندگی مادی اش بود که به شکل انسانی نورانی مجسم شده بود.

مهران و ایمان در قالب جسم اثیری، لحظات هیجان انگیزی را ایجاد می کنند. با توجه به آزادی سیرشان در عالم، به سازمان سیا و موساد می روند و از بخش های مرتبط با استفاده از قدرت اجنه و شیاطین برای دسترسی به اهدافشان بازدید می کنند.

به جزیره پمبا در آفریقا که به شهر اجنه معروف است می روند و از نزدیک با جن گیران بزرگ آفریقایی و ساختمار سازمانی سازمان سیا در آنجا آشنا می شوند. به غرب و شمال ایران می روند و با رمالان و جن گیران و افراد مدعی ارتباط با ارواح شیطانی و ... و کسانی که به دنبال کشف زیرخاکی و نسخه های گنج ها هستند، آشنا می شوند.

به گودال مارینا، عمیق ترین نقطه کره زمین در زیر اقیانوس آرام می روند و پری های افسانه ای را که طایفه ای از جنیان هستند را می بینند. به وادی السلام رفته و از ارواح مومنین و طایفه جنیان شیعه دیدن می کنند.

در مسیر داستان سر و کارشان به رمال ها، جن گیرها، افراد شیاد و ناحسابی، دزدان، دعا نویسان و ... می افتد و حوادث مهیجی را رقم می زند. خانواده هایی را می بینند که اسیر اجنه و دعانویسان و رمال ها شدند و چگونه از این قدرت های شیطانی علیه دیگران استفاده می شود.

بعد از هفت روز مهران از کما خارج می شود و ضمن فراموشی آنچه در این یک هفته دیده است، روند بهبودی اش آغاز می‌شود.

ویژگی‌ها

موضوع
داستانی امنیتی
نویسنده
محمد قنبری
شابک
9786227177992
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
200
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
239
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/9/15
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1400-05-04

ناشناس

عالی تر از عالی با لذتی بی نظیر و سرشار از هیجان و آگاهی تا حد اتمام مطالعه کل کتاب ظرف 2 روز. و هدیه ای ارزشمند برای هر کسی که دوستش داریم.

رتبه 
1400-02-20

بررسی

داستان این کتاب براساس واقعیت میباشد یا صرفا یک رمان با تخیلات نویسنده است؟؟

رتبه 
1399-11-21

پمبا

بسیار عالی بود حقایقی باور نکردنی بود ای کاش تمام مردم ایران بدانند دنیا چه خبر است و به این راحتی گول نخورند

رتبه 
1399-09-19

پمبا

بسیار عالی بود

رتبه 
1399-09-18

استفاده از قدرت های ماورایی در امنیت

سازمانهای جاسوسی و امنیتی برای رسیدن به اهداف شوم خود از تمام ابزارهای مشروع و غیر مشروع استفاده کرده و می کنند ، آگاهی از این قدرت ها جهت تسلط بر دشمن الزامی است

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: