از پمبا تا ماریانا

نویسنده: محمد قنبری

روایتی داستانی از استفاده قدرت‌های مافوق بشری و انرژی‌های شیطانی در سازمان‎های اطلاعاتی-امنیتی

وقتی انسان‌ها به اجنه و قدرت‌های شیطانی متوسل می‌شوند، خود را از ولایت خداوند خارج می‌کنند و در بندگی شیاطین قرار می‌گیرند. امروزه استفاده از قدرت‌های ماورایی و شیطانی، در دستور کار سازمان‌های اطلاعاتی-امنیتی دنیا، برای دستیابی به مقاصد خاص سازمانی قرار گرفته است. در بین عوام هم تسخیر موکل، طلسم، سحر، جادو و... برای کوتاه کردن مسیرهای دستیابی به اهداف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو می‌بایست نسبت به این‌گونه مسائل، بیش از پیش هشیار بود. اینها مسائلی‌ست که در این کتاب به تفصیل در قالب رُمان به آن پرداخته شده است.هرچند که داستان بر مدار یک روایت امنیتی-اطلاعاتی استوار شده است؛ اما این رمان سرشار از مفاهیم اسلامی و عقلی است که مانند چراغی مسیر برخورد خانواده‌ها با انرژی‌های فوق بشری عمدتاً شیطانی را روشن می‌کند. مخصوصاً کسانی که زندگی موفقی دارند و توسط تنگ‌نظران دچار چشم‌زخم می‌شوند و یا افرادی که احساس می‌کنند توسط انرژی‌هایی غیرقابل روئیت، دچار اذیت و آزار می‌شوند.

50٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیدۀ متن:

لرزش دوم، فقط صدا نبود. جابجایی استکان تا حد اصابت به قندان را نمی‌شد پای توهم گذاشت. ذهنم درگیر شد؛ ولی به خاطر هیجان فوتبال، موضوع سریع از خاطرم رفت. اواخر نیمه‌دوم بود که یک لحظه تمام چراغ‌ها و تلویزیون خاموش و روشن شدند. لرزشی وجود نداشت. استکان و قندان از روی میز سُر خوردند. هم‌زمان با صدای شکسته شدن‌شان، لامپ‌ها روشن شدند. برق آمد. سه‌چهار ثانیه بیشتر طول نکشید. ترس سراسر وجودم را گرفته بود. عرق سردی روی پیشانی‌ام نشسته بود. مزه سِرکه و گُل‌پر تخمه‌ای که نصفش لای دندانم بود و ته آن را با انگشتان سبابه و شصستم نگه داشته بودم، در دهانم مثل زهرمار تلخ شده بود. دستم بی‌حرکت مانده بود. نه می‌توانستم تخمه را بیرون بکشم نه فکم قدرت داشت که دندانم را حرکت دهد تا تخمه را بشکند! 30‌ثانیه‌ای در همین حالت بودم. چشمانم به صفحه سیاه تلویزیون خیره مانده بود. صدای زنگ تلفن به دادم رسید. مثل دستگاه شُک در اتاق عمل! با هر بار زنگ زدن، بخشی از هوشیاری‌ام را به من بر می‌گرداند. بعد از چند بار صدای زنگ تلفن، به خودم آمدم. انگار انرژی تازه ای گرفته بودم. بدنم کم‌کم گرم شد و سردی حاصل از ترس آنچه بر من گذشته بود را فراموش کردم. تخمه از لای دهانم روی زمین افتاد. زیر لب گفتم: «بسم الله الرحمن الرحیم» 

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
محمد قنبری
شابک
9786227177992
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
۲۰۸
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
7
وزن
۲۳۰
شناسه ملی
7349492
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/6/22
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1400-05-04

ناشناس

عالی تر از عالی با لذتی بی نظیر و سرشار از هیجان و آگاهی تا حد اتمام مطالعه کل کتاب ظرف 2 روز. و هدیه ای ارزشمند برای هر کسی که دوستش داریم.

  • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
1400-02-20

بررسی

داستان این کتاب براساس واقعیت میباشد یا صرفا یک رمان با تخیلات نویسنده است؟؟

رتبه 
1399-11-21

پمبا

بسیار عالی بود حقایقی باور نکردنی بود ای کاش تمام مردم ایران بدانند دنیا چه خبر است و به این راحتی گول نخورند

رتبه 
1399-09-19

پمبا

بسیار عالی بود

رتبه 
1399-09-18

استفاده از قدرت های ماورایی در امنیت

سازمانهای جاسوسی و امنیتی برای رسیدن به اهداف شوم خود از تمام ابزارهای مشروع و غیر مشروع استفاده کرده و می کنند ، آگاهی از این قدرت ها جهت تسلط بر دشمن الزامی است

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول