تعداد

تو زودتر بکش 2

نویسنده: وحید خضاب

جلد دوم از روایت نیروهای عملیاتی و اطلاعاتی اسرائیل از شصت سال ترورهای موساد

این اثر را , رونین برگمن یکی از سرشناس‌ترین نویسندگان محقق اهل اسرائیل نگاشته‌است وجالب‌است که بدانید نویسندهٔ کتاب و همه راویانش، از صمیم قلب به حقانیت اسرائیل و ضرورت استمرار حیاتش ایمان دارند اما همه جملات مستند این اثر، به نفع اسرائیل نیست.  برای همین وحیدخضاب این اثر را در جایگاه « تو زودتر بکش» ترجمه و در انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسانده است.

130٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

ویژگی‌ها

موضوع
داستان های امنیتی
نویسنده
روئین برگمن
مترجم
وحید خضاب
شابک
۹۷۸۶۲۲۲۸۵۰۹۲۰
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
سال انتشار
۱۴۰۰
نوبت چاپ جاری
۱
شناسه ملی
۶۱۸۲۸۹۱۸
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1401/05/08
ناشر
نشر شهید کاظمی
رتبه 
1401-05-09

برگردان خوب، ويرايش بد

باسلام<br /> <br /> متاسفانه بسياري از توضيحات افزوده شده ميان کروشه ها بيخود است. در بسياري مترجم تلاش کرده به داستان آب و تاب بدهد يا جاهايي آن را براي افراد با آي کيوي پايين توضيح دهد! در برخي کروشه ها نيز توضيح افزوده شده قيدهاي زمان و مکان الزاما منظور نويسنده يا گويندگان داستان نبوده است و معلوم نيست روي چه حسابي مترجم برداشت خودش از زمان و مکان را در قالب قيد و تاکيد و توضيح به متن افزوده است.<br /> <br /> به گمانم اگر اين افزوده هاي بيخودي کم مي شد هم هزينه هاي آماده سازي و ويرايش کتاب کاهش مي يافت هم تعداد صفخه ها کم مي شد و هم قيمت براي خريدار.<br /> <br /> در پايان اين کتاب نيز مانند جلد يک، متاسفانه متوجه مي شويم که کتاب نيمه کار است و مانند سريالهاي تلويزيوني بايد منتظر جلد بعدي بمانيم...!!!<br /> <br /> بد نيست نويسنده و ناشر يک ديدي به خواننده بدهند که يک کتاب چند فصل است و در چند جلد چاپ خواهد شد تا براي خريد آن بهتر بتوان تصميم گرفت.<br /> <br /> باور دارم با حذف اضافات خودآورده نويسنده کتاب اصلي توانايي گردآوري در يک جلد در قطع بزرگتر را نيز داشته است.

رتبه 
1401-02-25

؟؟

سلام ایا جلد سوم هم داره ترجمش یا همین دو جلد هست چون اینجوری که مشخص هست حذفیات زیاد داشته

  • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
1400-12-28

تو زودتر بکش (جلد دوم)

خیلی عالی بود هم جلد کیفیت داشت هم بسته بندی . خود کتاب هم برای علاقه مندان به سرویس های اطلاعاتی و امنیتی بسیار مناسبه و پیشنهاد من همین کتابه . <br /> از ناشر عزیز یه سوال دارم ببخشید جلد سومش حدودا کی منتشر میشه ممنون میشم

  • 1 از 1 فرد این بررسی را مفید دانسته اند.
نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول