• ارزان شده
  • جدید
تعداد

سالنامه یادگار 1400

سالنامه یادگار 1400 به ضمیمه متن کامل وصیت نامه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی

گفتنی است که این سالنامه با محوریت خاطرات شهید کاظمی و متن کامل وصیت نامه سیاسی الهی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شده است که شامل قطعه عکس هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته ای و تک متن ها و سخنرانی ها و شعرهای زیبا از شهدای شاخص در هر صفحه می‌باشد و در کنار محتوای غنی  آن از ظاهری جذاب و زیبایی خاصی برخوردار است.

سالنامه یادگار تقدیم به همه کسانی که از نام احمد (شهید احمد کاظمی) و سردار دلها (شهید قاسم سلیمانی) در یاد خود، یادگاری دارند.

34٬000 ‎تومان 15%
قیمت قبلی ما 40٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

راه کاروان عشق از میان تاریخ می‌گذرد و هرکس در هر زمان بدین صلا لبیک گوید از ملازمان کاروان کربلاست.

این سالنامه در اصل یک سالنامه محتوایی است که اسم آن برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری در مورد سردار رو سفید؛شهید حاج احمدکاظمی است که می‌فرمایند:  ”ایشان از یادگاران دفاع مقدس بودند…”

”این فرمانده شجاع و متدین و غیور از یادگار های ارزشمند دوران دفاع مقدس و در شمار برجستگان آن حماسه بی‌نظیر بود. تدبیر و قدرت فرماندهی او در طول جنگ هشت ساله کارهای بزرگی انجام داده و او بارها تا مرز شهادت پیش رفته بود. آرزوی جان باختن در راه خدا در دل او شعله می‌کشید و او با این شوق و تمنا در کارهای بزرگ پیشقدم می‌گشت. اکنون او به آرزوی خود رسیده و خدا را در حین انجام دادن خدمت ملاقات کرده است.”

 

گفتنی است که این سالنامه اثری متفاوت است که با محوریت شهید حاج احمدکاظمی و یار دیرینه‌اش حاج قاسم سلیمانی تولید و منتشر شده است که شامل قطعه عکس‌هایی از شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، شهدای هسته‌ای و متن وصیت‌نامه سردار دلها می‌باشد و در کنار محتوای غنی  آن از ظاهری جذاب و زیبایی خاصی برخوردار است.

 

 شهید کاظمی یادگار صادق و راستین سرداران شهید باکری، زین الدین، همت بود که براستی ذره‌ای از شمیم دلنشین آن سرداران شهید و آرزوی شهادت، جزیی از آمال و ادعیه آن شهید والا مقام بود.

کسی را سراغ ندارم که مدتی زیر دست حاج احمد کاظمی بوده باشد (حتی با چند واسطه) و به این زیردستی افتخار نکند، حتی اگر مورد تنبیه واقع شده باشد.

یادگار تقدیم به همه کسانی که از نام احمد (شهید احمد کاظمی) و سردار دلها (شهید قاسم سلیمانی) در یاد خود، یادگاری دارند.

ویژگی‌ها

نوع جلد
سخت
قطع
رقعی
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
395

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: