راهبردهای تحول در مدیریت کلان کشور

نویسنده: ابراهیم کارخانه ای

راهبردهای تحول در مدیریت کلان کشور با محوریت بیانیه گام‌دوم انقلاب‌اسلامی

این اثر حاصل تلاش‌های فراوانی دکتر کارخانه‌ای است که به‌صورت موضوعی و طبقه‌بندی شده به رشته تحریر درآمده و با نگاه راهبردی به جهاد علمی، تولید ملی و مجلس در تراز انقلاب و نیز نگاه تحلیلی و انتقادی به عملکردهای مدیریتی و اقتصادی همراه با ارائه صدها راهبرد عملیاتی در حوزه‌های مختلف به نگارش درآمده است. در دنیای پیچیده علمی و صنعتی امروز، هر کشوری که بخواهد در معادلات بین‌المللی عزت و استقلال خود را حفظ کند؛ چاره‌ای جز آن ندارد که به مرزهای نوین دانش، دسترسی پیدا کند. امروزه اقتدار هر کشوری بستگی به میزان قدرت علمی آن کشور دارد و همان‌گونه که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب‌اسلامی بارها تاکید فرموده‌اند اقتدار علمی، اقتدار سیاسی و اقتصادی را نیز بدنبال دارد. بر این اساس جهاد علمی به عنوان سنگ بنای پیشرفت مبتنی بر دانایی محوری می‌بایست در تمام برنامه‌ریزی‌ها محور تصمیم‌گیری باشد. این کتاب سعی دارد جنبه‌های مختلف  مدیریت کلان کشور را بررسی کند.

30٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیده متن کتاب راهبرد های تحول در مدیریت کلان کشور:

«بیانیه چهل‌سالگی انقلاب، چشمه زلال و جوشانی است از حکمت نظری و عملی انقلاب در اداره کشور و سندی راهبردی است برای گام‌دوم انقلاب در دستیابی به قلل رفیع پیشرفت، عزت و اقتدار جهانی ملت ایران که می‌بایست به همت بلند جوانان مومن، انقلابی، دانا و کاردان با ورود آنان به عرصه‌های مختلف مدیریتی کشور محقق گردد. از آنجا که بیانیه تفسیری رهبری حکیم و فرزانه انقلاب هرگز نباید در چارچوب سخنرانی‌ها و میزگردها محصور گردد؛ در ذیل به منظور تسهیل در اجرا، ۴۰پیام مهم انقلابی و اجرایی از بیانیه مذکور به‌عنوان نقطه آغاز حرکت و برنامه‌ریزی برای عملیاتی نمودن این مهم پیشنهاد می‌گردد:
1. افتخار به بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصرجدید که با پشت سر نهادن یک چله پرشکوه بدون خیانت به آرمان‌ها در برابر همه وسوسه‌هایی که غیرقابل مقاومت به نظر می‌رسید از کرامت و اصالت شعارهایش صیانت کرده است.
2. پیشرانی قدرتمند انقلاب‌اسلامی همگام با حفظ شعارها و آرمان‌ها در شرایطی که از دو کانون قدرت شرق و غرب جهان کانون قدرت شرق نابود و قدرت دیگر با مشکلاتی که خبر از نزدیکی احتضار آن می‌دهد دست و پنجه نرم می‌کند.
3 . جاودانگی و استثنایی بودن شعارهای جهانی انقلاب (آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال عقلانیت و برادری) که با فطرت بشر در همه عصرها سرشته است، به‌عنوان امتیاز منحصر به فرد نظام اسلامی در جهان.
و...
ابراهیم کارخانه ای

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
ابراهیم کارخانه ای
شابک
9786227177800
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
214
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
دوم
وزن
۲۵۰
شناسه ملی
7272670
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/10/14
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول