• ارزان شده
  • جدید
پروپوزارت مقاله ای علمی پیرامون موفقیت های دولت
تعداد

پروپوزارت

از دیرباز گفته‌اند علم را بجویید (یعنی دنبالش باشید، نه که بخورید!) حتی اگر در چین باشد؛ حالا دولت که جای خود دارد. همین بیخ گوش خودمان است و دستمان را برای تحقیق و پژوهش هم باز گذاشته. آن‌قدر هم فضای جامعه علمی و پیشرفته است و از طرفی هم آنقدر سوژه‌ها ببخشید موضوعات تفکر برانگیز برای بررسی روی زمین ریخته که هر که مقاله‌ای ننویسد نقش بود بر دیوار.

بعضی‌ها هم زرنگ‌ترند و علاوه بر پژوهش، مجموعه مقالات را کنار هم می‌آورند و یک کتاب کامل تحویل می‌دهند؛ حالا اگر کتابشان پسوند «طنز» هم داشته باشد دیگر نورعلی نور است. فاطمه سادات رضوی علوی از همین دسته آدم‌هاست که کتابش را با عنوان پروپوزارت، در باب مقالات علمی طنز پیرامون بررسی عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم، نوشته است‌. 

20٬000 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 25٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

در مقدمه درباره کتاب ایشان می‌خوانیم:
«دولت یازدهم و دوازدهم با شعار نشکنید قلم‌ها را و نبندید دهان‌ها را آغاز به کار کرد به همین دلیل همواره مورد انتقاد قرار می‌گرفت و کمتر کسی جز خود اعضای دولت و وابستگان سببی و نسبی و نصبی از خدمات آن یاد می‌کرد. نادیده گرفته شدن موفقیت و دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم بین مردم ما را بر آن داشت که با کمک اندیشمندان و صاحب‌نظران و اعضای هیأت علمی رشته‌های مرتبط به اثبات و واکاوی آن‌ها بپردازیم تا به حقیقت آن آگاه شویم. حاصل این هم‌اندیشی و جلسات طولانی حول بررسی خدمات 8 ساله دولت مقالات علمی-پژوهشی متقن پیشرو است. مقالاتی که پرده از راز موفقیت دولت برخواهد داشت و نگاه عموم را نسبت به این دولت تغییر خواهد داد. هدف نگارنده از انتشار این مقالات نشان دادن چهره حقیقی دولت به مردم است. این کتاب را بخش کوچکی از موفقیت‌ها و دستاوردهای دولت می‌توان شمارد. برای گسترش این حیطه از سایر اندیشمندان و نخبگان کشور دعوت می‌شود که با مجموعه ما -حفظ و نشر آثار دولت- همکاری کنند تا این گنجینه از موفقیت‌ها ثبت شود. پیشاپیش احساس غرور ملی شما پس از خواندن این کتاب را تبریک می‌گوییم. لازم به ذکر است تمامی مکتوبات از مقالات برتر علمی ایران و جهان استخراج شده است.»

این کتاب مانند یک نشریه علمی به تحلیل طنز سوژه‌ها و اتفاقات عجیب و غریب دولت‌های یازدهم و دوازدهم می‌پردازد و با نگاه جدیدی که دارد، طرحی نو در انداخته. نویسنده با بهره‌گیری از جدول‌ها و نمودارها هم به قالب توجه داشته و هم از تکنیک‌های مختلف طنزپردازی بهره برده است.

ویژگی‌ها

موضوع
طنز سیاسی
نویسنده
فاطمه سادات رضوی علوی
شابک
9786222850715
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
112
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
140
شناسه ملی
7672615
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1400/5/6
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: