• جدید
تعداد

دشمن یک چشم

رمان  دشمن یک چشم به قلم آقای سید مهدی موسوی داستانی جذاب، خواندنی و پُر از اتفاقات جورواجور برای کودکان( 9 تا 11 سال) است.
ماجرا‌های این کتاب در کشور افسانه خیز یَمن اتفاق می‌افتد و در آن، سرنوشت پرنده‌ها و آدم‌ها به شکل عجیب و غریبی به هم گره می‌خورد. در این رُمان کودکانه، سنگ سرخ اسرار‌آمیزی در اختیار پرنده قهرمان است که می‌تواند به وسیله آن با آدم‌ها سخن بگوید، اما دشمن یک چشم همیشه در کمین این سنگ سرخ است...

30٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

رمان خواندنی دشمن یک چشم رمانی خواندنی است برای کودکان که در کشور یمن اتفاق می افتد و در آن سرنوشت انسانها و حیوانات به هم گره می خورد.

گزیده متن
سردسته‌ی کلاغ‌ها حسابی جا خورده بود. تا این صحنه‌ی وحشتناک را دید، مثل فشنگ دررفت. مرحله‌ی پنجمِ نقشه هم به خوبی پیش رفت.
تیزپَر دنبال سردسته‌ی کلاغ‌ها رفت. کلاغ خِپِل، با ترس و لرز خودش را به یک ساختمان قدیمی رساند. پشت سرش را نگاه کرد تا مطمئن شود کسی او را تعقیب نمی‌کند؛ اما تیزپَر از دور حواسش به او بود. کلاغ خِپِل از یک پنجره‌ی شکسته رفت توی ساختمان. تیزپَر هم پشت سرش با احتیاط وارد شد.
همه‌جا تاریک بود. کلاغ خِپِل قارقاری کرد و فریاد کشید: «رئیس بزرگ، کجا هستید؟ قربان‌تان شوم! ببینید چه بلایی سر ما آوردند!»
تیزپَر پشتِ یک چهارپایه مخفی شد و سعی کرد در آن جای سوت و کور، کلاغ را گم نکند. یک‌دفعه دوتا چشم گِرد و قُلُمبه در کنج اتاق، برق زد.

ویژگی‌ها

موضوع
رمان کودک /مقاومت کشور یمن
نویسنده
سید مهدی موسوی
شابک
987-622-285-115-6
قطع
رقعی
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
100
شناسه ملی
8676116
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1401/1/17
ناشر
شهید کاظمی

محصولات مرتبط

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: