تعداد

اقتصاد مقاومتی

نویسنده: جمعی از نویسندگان

این کتاب، بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) در جلسه تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی مورخه ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ را در قالب شرح مَزجی توسط دیگر بیانات معظم له تدوین نموده و در اختیار علاقمندان قرار داده است.

5٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

پژوهشگران مؤسسه خاکریز بیش از ۹۰ سخنرانی حضرت آقا در طول دوره پر برکت رهبری ایشان را مورد بررسی قرار داده و بیش از ۲۵۰ قطعه -مشتمل بر حدود ۲۰,۰۰۰ کلمه- را انتخاب و موضوع بندی نموده اند. این کتاب حاصل تدوین قطعات سخنان حضرت آقا با محوریت سخنرانی مذکور است و توسط مؤسسه انقلاب اسلامی که وابسته به دفتر حفظ و نشر حضرت آیه الله العظمی خامنه ای است مورد تأیید قرار گرفته است.

مخاطب اصلی این محصول اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی هستند تا اولاً بتوانیم دغدغه جدی خودمان را در موضوع «گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی» به ایشان منتقل کنیم، دغدغه ای که از راهنمایی ها و تأکیدات حضرت آقا نشأت گرفته و اولویت آن را می توان از بیانات معظم له دریافت؛ ثانیاً بتوانیم حاصل مطالعات مان را به گونه ای مؤثر در اختیار هم جبهه ای ها قرار دهیم؛ چرا که این مسیر با تلاش های منفرد خاکریز و یکی دو مؤسسه دیگر مانند آن به نتیجه ای نخواهد رسید.

جمعی از نویسندگان

ویژگی‌ها

موضوع
بیانات رهبری
نویسنده
موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه
شابک
978-600-94659-4-1
نوع جلد
نرم
قطع
جیبی
تعداد صفحات
136
سال انتشار
1393
نوبت چاپ جاری
پنجم
وزن
128
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/4/23
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول