• جدید
تعداد

شهید ابراهیم هادی

نویسنده: موسسه شهید کاظمی

کتاب شهید ابراهیم هادی کاری از موسسه شهید کاظمی است. ابراهیم همیشه از خدا می‌خواست گمنام بماند؛ چرا که گمنامی صفت یاران خداست. او در  والفجر مقدماتی پنج روز به همراه بچه‌های گردان کمیل و حنظله در کانال‌های فکه مقاومت کرد اما تسلیم نشد و در ۲۲ بهمن سال ۶۱ بعد از فرستادن بچه‌های باقی مانده به عقب، تنهای تنها با خدا همراه شد و دیگر کسی او را ندید.

20٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

کتاب شهید ابراهیم هادی, روایتی است از زندگی شهید ابراهیم هادی.  کاری از موسسه شهید کاظمی.

شهید ابراهیم هادی ملقب به ” علمدار کمیل ” در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان شهر تهران دیده به هستی گشود.

ابراهیم هادی چهارمین فرزند خانواده بشمار می رفت. با این حال پدرش مشهدی محمد حسین به او علاقه خاصی داشت. او نیزمنزلت پدر خویش رابدرستی شناخته بود. پدری که باشغل بقالی توانسته بود فرزندانش را به بهترین نحو تربیت نماید.

و همزمان با تحصیل علم به کار در بازار تهران مشغول بود. پس از انقلاب در سازمان تربیت بدنی و بعد از آن به آموزش پرورش منتقل شد. ابراهیم همچون معلمی فداکار به تربیت فرزندان این مرز وبوم مشغول شد.

اهل ورزش بود. با ورزش پهلوانی یعنی ورزش باستانی شروع کرد. در والیبال وکشتی بی نظیر بود. هرگز در هیچ میدانی پا پس نکشید ومردانه می ایستاد. مردانگی اورا می توان در ارتفاعات سر به فلک کشیده بازی درازو گیلان غرب تا دشت های سوزان جنوب مشاهده کرد. حماسه های او در این مناطق هنوز در اذهان یاران قدیمی جنگ تداعی می کند.

دروالفجر مقدماتی پنج روز به همراه بچه های گردان کمیل و حنظله در کانال های فکه مقاومت کردند اما تسلیم نشدند. سرانجام در ۲۲ بهمن سال ۶۱  به شهادت رسید.

موسسه شهید کاظمی

ویژگی‌ها

موضوع
ایثار/جهاد/شهادت
نویسنده
موسسه شهید کاظمی
شابک
9786222851637
نوع جلد
نرم (شومیز)
قطع
پالتویی
تعداد صفحات
60
سال انتشار
1401
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
41
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1401/5/16
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: