احمد

مجموعه خاطرات کوتاه از دوران زندگی، مجاهدت‌ها و نقش حجت الاسلام سیداحمد خمینی(مشاور و امین امام خمینی(ره))، در روند پیروزی انقلاب و بعد از آن می‌باشد که بیانی ساده و مختصر به رشته تحریر درآمده است.

2٬000 ‎تومان
بدون مالیات

گزیدۀ متن:

بهترین خواب

رفت بندرعباس، سروصورتش را پوشاند. با لباس مبدل و غیرروحانی در بازار قدم زد. بعد از مدتی روی پله‌های کنار خیابان نشست. محل خواب فقرایی بود که شب‌ها با بقچه‌هایشان به آنجا می‌آمدند. به‌آرامی سرش را روی زمین گذاشت و کنارشان دراز کشید و خوابید. تا مدت‌ها می‌گفت آن خوابی که در خیابان و در کنار آنان کرده از هر خوابی برایش بهتر بود.

دقت

وقتی می‌رفت قم سراغ پیرمردها و پیرزن هایی می‌گرفت که بیست سال پیش به بیت امام رفت‌وآمد داشتند. فراموششان نکرده بود. احوالشان را می‌پرسید. اگر هم خانه‌نشین شده بودند و احتیاجی داشتند، کوتاهی نمی‌کرد، با مسئولیت‌های زیادش مسائل ریز از نظرش دور نمی‌ماند.

عیادت

برای رعایت مسائل امنیتی به‌جای لباس روحانی‌اش، کلاه و پالتو پوشید. عصا به دست گرفت و خودش را به پیری زد. رفت بیمارستان برای عیادت آیت‌الله فاضل لنکرانی، قبلاً هم وقتی آیت‌الله برای معالجه به آلمان رفته بود مدام به ایشان زنگ می‌زد و احوالش را می‌پرسید.

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
علی اصغر بنده خدا
شابک
9786009303229
نوع جلد
نرم
قطع
پالتویی
تعداد صفحات
120
سال انتشار
1391
نوبت چاپ جاری
1
وزن
130
شناسه ملی
614279
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1400/7/20
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول