احمد

نویسنده: علی اصغر بنده خدا

مجموعه خاطرات کوتاه از دوران زندگی، مجاهدت‌ها و نقش حجت الاسلام سیداحمد خمینی(مشاور و امین امام خمینی(ره))، در روند پیروزی انقلاب و بعد از آن می‌باشد که بیانی ساده و مختصر به رشته تحریر درآمده است.

2٬000 ‎تومان
بدون مالیات

گزیده متن کتاب احمد:

بهترین خواب
رفت بندرعباس، سروصورتش را پوشاند. با لباس مبدل و غیرروحانی در بازار قدم زد. بعد از مدتی روی پله‌های کنار خیابان نشست. محل خواب فقرایی بود که شب‌ها با بقچه‌هایشان به آنجا می‌آمدند. به‌آرامی سرش را روی زمین گذاشت و کنارشان دراز کشید و خوابید. تا مدت‌ها می‌گفت آن خوابی که در خیابان و در کنار آنان کرده از هر خوابی برایش بهتر بود.
دقت
وقتی می‌رفت قم سراغ پیرمردها و پیرزن هایی می‌گرفت که بیست سال پیش به بیت امام رفت‌وآمد داشتند. فراموششان نکرده بود. احوالشان را می‌پرسید. اگر هم خانه‌نشین شده بودند و احتیاجی داشتند، کوتاهی نمی‌کرد، با مسئولیت‌های زیادش مسائل ریز از نظرش دور نمی‌ماند.
عیادت
برای رعایت مسائل امنیتی به‌جای لباس روحانی‌اش، کلاه و پالتو پوشید. عصا به دست گرفت و خودش را به پیری زد. رفت بیمارستان برای عیادت آیت‌الله فاضل لنکرانی، قبلاً هم وقتی آیت‌الله برای معالجه به آلمان رفته بود مدام به ایشان زنگ می‌زد و احوالش را می‌پرسید.

علی اصغر بنده خدا

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
علی اصغر بنده خدا
شابک
9786009303229
نوع جلد
نرم
قطع
پالتویی
تعداد صفحات
120
سال انتشار
1391
نوبت چاپ جاری
1
وزن
130
شناسه ملی
614279
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/10/26
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول