• ارزان شده
بررسی پروژه برنامه ریزی شده نفوذ دشمن از دیدگاه حضرت امام خامنه ای
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

نفوذ

نویسنده: محمد رستمی

کتاب نفوذ برگرفته از گزیده ای از کلام منور رهبر معظم انقلاب، بدون هیچ دخل و تصرفی از خرداد ماه سال 1368 تا دی ماه سال 1394  در خصوص مساله نفوذ دشمن می باشد که به چهار فصل با عناوین زیر تقسیم شده است:

فصل اول: ماهیت و اقسام نفوذ دشمن

فصل دوم: اهداف وابزار دشمنان برای نفوذ

فصل سوم: عوامل ایجاد کننده نفوذ دشمن

فصل چهارم: راه های مقابله با نفوذ دشمن

مقدمه حضرت حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب(زید عزه)

کتاب نفوذ در بیان امام خامنه ای (مدظله العالی)، بسیار خوب گردآوری شده و در حد خود توانسته، با کنکاش و تألیف و یافتن ربط بیانات، ترسیمی هشدار دهنده و بصیرت بخش، از دشمن و نفوذ او و اهدافش ارائه دهد.

24٬000 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 30٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

تردیدی نیست که بصیرت و آگاهی از دشمن و اهدافش، اصلی ترین گام، در امکان دفع خطرات ناشی از اقدامات او است؛ و جمع بین دو آیه «ود الذین کفروا لو تغفلون عن اسلحتکم و امتعتکم فیمیلون علیکم میله واحده؛ آن ها که کفر ورزیدن دوست دارند که شاید از اسلحه و دارایی هایتان غافل شوید تا هجوم یکپارچه و یک باره را بر شما انجام دهند» و آیه «و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و عدوکم؛ و فراهم سازید در مقابله با دشمن هر آن چه می توانید از توانمندی و اسبان مهیا که با این آمادگی دشمن را خواهید ترساند»،بر ما حتم می سازد، توجه دائم به نفوذ دشمن را که اگر غفلت شود به یکباره چشم باز کرده، خواهیم دید که تا اعماق فکری ما نفوذ کرده و با تغییر همه باورها و زیربناهای فکری و دگرگون ساختن ذائقه ها، ما را زمین گیر و برده خود ساخته است.

ویژگی‌ها

موضوع
استکبار ستیزی
نویسنده
محمد رستمی
شابک
0 -00-8200-600 -978
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
224
سال انتشار
1397
نوبت چاپ جاری
دهم
وزن
272
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/4/15
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1400-04-25

شکایت

نسخه الکترونیکی کتاب را خریدم . و هزینه آن را پرداخت کردم . ولی دیدم نمی توانم نسخه pdf آن را دانلود و همراه داشته باشم . مگر می شود کل کتاب را بصورت آنلاین مطالعه کرد . خیلی متاسف شدم . احساس کردم کسب درآمد بیشتر از آگاهی دهی به جامعه برای نویسنده و ناشر اهمیت دارد . ای کاش ازحجه الاسلام قرائتی یاد می گرفتید که حتی امتیاز همه آثار خود را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است . اگر بناست در مقابل نفوذ دشمن بایستیم همه باید از هر آنچه دارد مایه بگذارد . حتی نسخه الکترونیکی همه آثار حضرت آقا هم به رایگان در اختیار عموم است . <br /> باز هم متاسفم !!!

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: