نفوذ

نویسنده: محمد رستمی

این اثر که با مقدمه حجت‌الاسلام والمسلمین، مهدی طائب(زید عزه) به رشته تحریر درآمده به بررسی پروژه برنامه‌ریزی شده‌ نفوذ دشمن از دیدگاه مقام‌معظم‌رهبری می‌پردازد و دربردارنده سخنرانی‌ها و دیدگاه‌های ایشان درباره دشمنان و تبلیغات ضداسلامی آنان است.

در واقع این کتاب گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم‌انقلاب است که بدون هیچ دخل و تصرفی از خرداد1368 تا دی1394 در خصوص بررسی پروژۀ برنامه‌ریزی شدۀ نفوذ دشمن تدوین و در چهار فصل با عناوین زیر تقسیم شده است: فصل اول: ماهیت و اقسام نفوذ دشمن. فصل دوم: اهداف و ابزار دشمنان برای نفوذ. فصل سوم: عوامل ایجاد کنندۀ نفوذ دشمن. فصل چهارم: راه‌های مقابله با نفوذ دشمن

180٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیدۀ متن

یکی دیگر از توطئه‌های دشمن، توطئه‌ی فساد انگیزی است؛ نفوذ در نسل جوان، ایجاد فساد در میان سربازان واقعی اسلام، جوانان را به مسایل فسادبرانگیز سرگرم و مشغول کردن. جوانان بدانند که این توطئه است و من به شما عرض می‌کنم که امروز دست توطئه‌گری با هدایت بیگانه در سطح کشور وجود دارد تا بذر فساد و لغو در میان جوانان بیفشاند؛ برای این‌که جوانان را سرگرم و مشغول کند. ملتی که جوانانش سرگرم فسق و فجور باشند، راه به جایی نخواهد برد. می‌خواهند آن جوان بسیجی مؤمن و مخلص و پارسا را که برای جهاد فی‌سبیل اللّه به میدان جنگ می‌رفت و پشت سرش را نگاه نمی‌کرد و زندگی راحت و لذات و همه را پشت‌گوش می‌انداخت، اسیر و پابند کنند؛ هم مسؤولان و هم جوانان متوجه باشند.

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
محمد تاجیک‌ رستمی
شابک
۹۷۸۶۰۰۸۲۰۰۰۰۰
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
۲۴۰
سال انتشار
۱۳۹۵
نوبت چاپ جاری
دهم
وزن
272
شناسه ملی
4134980
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/4/7
ناشر
شهید کاظمی
رتبه 
1400-04-25

شکایت

نسخه الکترونیکی کتاب را خریدم . و هزینه آن را پرداخت کردم . ولی دیدم نمی توانم نسخه pdf آن را دانلود و همراه داشته باشم . مگر می شود کل کتاب را بصورت آنلاین مطالعه کرد . خیلی متاسف شدم . احساس کردم کسب درآمد بیشتر از آگاهی دهی به جامعه برای نویسنده و ناشر اهمیت دارد . ای کاش ازحجه الاسلام قرائتی یاد می گرفتید که حتی امتیاز همه آثار خود را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است . اگر بناست در مقابل نفوذ دشمن بایستیم همه باید از هر آنچه دارد مایه بگذارد . حتی نسخه الکترونیکی همه آثار حضرت آقا هم به رایگان در اختیار عموم است . <br /> باز هم متاسفم !!!

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول