روایت نامه

نویسنده: روح‌الله ولی ابرقویی

فرهنگ الفبایی روایت‌های امام خامنه‌ای(حفظه الله) از دفاع مقدس

این اثر شامل صدها موضوع متفاوت و مناسب با فضای دفاع‌مقدس است که رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) پیرامون آن‌ها به تفصیل و یا اجمال صحبت کرده‌اند. تلاش شده این موضوعات به شکل الفبایی در اختیار خوانندگان و روایت‌گران دفاع مقدس قرار گیرد. یقیناً هر کدام از این موضوعات قابلیت دارد که به‌عنوان سوژه‌های سخن برای مبلغین و راویان عرصه دفاع‌مقدس قرار بگیرد. در این کتاب منظومه فکری رهبر فرزانه انقلاب‌اسلامی در زمینه دفاع‌مقدس و ابعاد آن قابل ترسیم است و با مطالعه آن، جوانب مختلف جهاد، دشمن‌شناسی، شهید و شهادت و دیگر موضوعات مربوط به جنگ‌تحمیلی در کلام معظم له روشن می‌شود و خواننده کتاب به راحتی نظام گفتمانی ایشان پیرامون تأثیر بسزای عوامل معنوی، ابتکارات و شکوفایی استعداد جوانان نخبه در جنگ را خواهد شناخت. محتوای این کتاب از نرم افزار حدیث‌ولایت استخراج شده که مربوط به سخنان و مکتوبات مقام معظم رهبری تا پایان سال۱۳۹۲ است.

20٬000 ‎تومان
بدون مالیات

گزیدۀ متن:

درطولهشت‌سالجنگ،بارهامشاهدهشدکهنیرویدشمنبانیرویمانابرابراست. دشمنفقط عراقنبود؛عراقبهمثابهدروازه‌ایبودکهاستکبارجهانیوشرقوغربازآنبهماتهاجممی‌کردند. همهفهمیدندودنیاهمفهمیدکهسلاح‌هایفرانسویوروسیوانگلیسیوغیرهدرکناریکدیگر علیهماتهاجممی‌کردندوازبسیاریکشورها،مزدور می‌آوردندودلارهاینفتیرابهنفعدشمنما بهکارمی‌انداختند. بنابراین،یککشورودولتدرمقابلمانبود؛بلکهاستکبارواذناباوعلیهما واردنبردشدهبودند.

... باردیگرموقعیگریهامامرادیدمکهسخنمادرشهیدیرابرایایشانبازگوکردم؛درشهری سخنرانیداشتم. بعدازپایانسخنرانی،همینکهخواستمسوارماشینشوم،دیدمخانمیپشت سرپاسدارهاخطاببهمنحرفمی‌زند. گفتمراهرابازکنید،تاببینماینخانمچه‌کاردارد. جلو آمدوگفت: «ازقولمنبهامامبگوییدبچه‌اماسیردستدشمنبودواخیرًامطلعشدمکهاوراشهید کرده‌اند. بهامامبگوییدفدایسرتان،شمازندهباشید؛منحاضرمبچه‌هایدیگرمنیزدرراهشما شهیدشوند.»

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
روح الله ولی ابرقویی
شابک
978-600-8200-29-1
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
384
سال انتشار
1395
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
۵۰۰
شناسه ملی
4269555
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
۱۴۰۰/۸/۲
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول