• ارزان شده
تعداد

من از گاوی که لگد می زند می ترسم

نویسنده: حامد اشتری

داستان‌ دارای ارتباط مضمونی با یکدیگر بوده و در قالبی دراماتیک هویت انسان ایرانی را مورد ژرف نگری قرار می‌دهد. آدم‌های این مجموعه داستان گاهی می‌دوند، گاهی کار می‌کنند و عرق می‌ریزند، گاهی در راه آرمان خود لگد می‌خورند و گاه می‌میرند. عده‌ای در دنیای این کتاب خود را گم کرده‌اند و دیگرانی هم به دنبال «اصل» خود می‌گردند. این مجموعه داستان در عین قصه‌گویی پر از نماد و نشانه بوده و می‌کوشد در ورای هر ماجرا نیشتری هم به اطوار دنیای مدرن و آدابش بزند.

از جمله آثار نویسنده میتوان به قربانی طهران اشاره کرد.

9٬000 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 10٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن

برای چندمین بار عرض اتاق را قدم زد. شاید محیط گرفته ی آنجا باعث می شد چیزی یادش نیاید. با خودش فکر کرد« چرا ان اتاق پنجره ندارد؟» اگر پنجره بود می توانست درش را باز کند و کمی هوای تازه تنفس کندو تنفس هوای تازه حتما کمکش می کرد تا همه چیز را بهتر به یاد باورد. شاید هم سیگاری می گیراند و بین هر پُک تا پک بعدی کل پرونده ی سال های مختلف عمرش را مرور می کرد.

رنگ فیروزه ای دیوارهای اتاق، نور سفید مهتابی، میز آهنی طوسی و آن تخت لعنتی کنار دیوار را فراموش کرد و چشم هایش رابست.باید خودش درون خودش پنجره می ساخت و درش را باز می کرد. باید همان جا داخل ذهنش سیگار آتش می زد و پشت سر هم کام می گرفت و با دودش ذهنش را نظم و نسق می داد.

ویژگی‌ها

موضوع
داستان فارسی
نویسنده
حامد اشتری
شابک
978-622-7177-22-0
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
72
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
160
شناسه ملی
6111098

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: