تعداد

الی الحبیب

خاطراتی از زندگی شهید بسیجی مدافع حرم علیرضا بابایی

علیرضا مدرس و کارمند دانشگاه اراک در راه دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام در سال 1395 در فلوجه عراق در اثر گرفتار شدن درتله انفجاری تروریست های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل شد. زندگی هر شهید به تعبیر سید شهیدان اهل قلم پر از رمز و راز است که جز به بهای خون فاش نمی شود. شهید علیرغم تمام جذابیت های دنیوی، عشق به اهل بیت علیه السلام سبب دل کندن او از مادیات شد و این راهی برای رسیدن به عشق حقیقی و شهادت است.

 

25٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن

بسیار با محبت بود. در همان یک یا دو دیدار اولی که با ایشان داشتم، به نظر می‌رسید که سال‌هاست مرا می‌شناسد. به حدی گرم و گیرا سلام و علیک کرد که تا آن زمان کسی را این‌قدر صمیمی ندیده بودم. بارزترین ویژگی اخلاقی او برای قرآن‌آموزان مؤسسه، محبت و مهربانی بی‌منت بود. به حدی صمیمی و طبیعی مهر می‌ورزید که تصور می‌کردم در بین این‌همه قرآن‌آموز، تنها مرا دوست دارد و تنها کسی هستم که می‌خواهد، جرعه‌نوش محبتش باشد. غافل از این‌که همه دوستان، همین احساس را داشتند. هر چه میزان محفوظات ما از کلام الهی بیشتر می‌شد، احترام آقای بابایی نیز افزایش می‌یافت. اواسط دوره بود که تا مرا می‌دید به سر و صورتم دست می‌کشید و به صورت و چشم‌های خودش می‌مالید و صلوات می‌فرستاد.

او نه تنها برای قرآن احترام زائدالوصفی قائل بود، بلکه هر کسی را هم که رنگ و بویی از آیات قرآن داشت، به صورت ویژه احترام می‌کرد.

ویژگی‌ها

موضوع
مدافعان حرم
نویسنده
علی آسترکی
شابک
978-622-6609-48-7
نوع جلد
شومیز/ جلد نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
248
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
298
رتبه 
1399-01-20

تقدیر از نویسنده

خدا به نویسنده این کتاب،سلامتی بدهد.<br /> رضا بابایی،ذوب در ولایت بود.<br /> خدا رحمتش کنه

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: