مشاهده و خرید کتاب تو دیگر بمان روایت زندگی بانو خدیجه براتی

تو دیگر بمان

نویسنده: زهرا کرباسی

روایت زندگی بانو خدیجه؛ همسر، دختر و خواهر شهید 

روایت زندگی بانویی که بعد از شهادت همسر؛ پدر و برادرش تازه باید بلند می‌شد و می‌ایستاد و تکیه گاه فرزندانش می‌شد. اگر بین همه‌ی روایت‌هایی که از زندگی همسران شهداوجود دارد بگردید خیلی کم پیدا می‌شود که از بعد از شهادت همسرشان بشنوید. از اینکه چطور زندگی کرده‌اند چطوری روی پای خودشان ایستادند یا اینکه چطوری هم پدر بوده‌اند هم مادر.
«تو دیگر بمان» روایت زندگی خدیجه براتی، همسر شهید حسین براتی-دختر شهید علی آقا براتی و خواهر شهید احمد براتی. بانویی که بعد از شهادت عزیزانش نخواست به بقیه وابسته باشد و خودش بلند شد ایستاد و رشد کرد و قوی شد و بعد از چندسال دوباره فرزندش را راهی سوریه کرد. اینکه چطور این سختی‌ها خدیجه براتی را قوی کرد تا بتواند دوباره تنهایی‌ها را تحمل کند می‌تواند برای همه‌مان خواندنی باشد.

50٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیده متن کتاب تو دیگر بمان:

چراغ را روشن کردم تا عکس حسین و آقا و احمد را روی دیوار ببینم. عکسشان را کنار دیوار ورودی آشپزخانه‌زده‌ام. شاید هم می‌خواستم آن‌ها من را ببینند. دستم را به دیوار گرفتم و آمدم روبرویشان نشستم. همه‌شان داشتند نگاهم می‌کردند. توی چشمانشان زل زدم و گفتم حالا وقتش بود؟ مگر من چقدر توان دارم. این همه داغ بس نبود؟ مگر قرار نبود از آن بالا هوایم را داشته باشید؟ اینطوری؟ اینطوری که به سر مجتبی بیاندازید برود سوریه؟ یعنی همه چیز از نو شروع شود؟ دوباره تنها شوم؟ مگر این شانه‌ها چقدر تحمل دارند؟
«تو دیگر بمان»؛ در دو بخش و 18 فصل زندگی خدیجه براتی را قبل و بعد از شهادت عزیزانش تا راهی کردن فرزندش به سوریه روایت می‌کند این کتاب در قطع رقعی و به قلم زهرا کرباسی به نگارش در آمده و توسط انتشارات شهیدکاظمی روانه بازار شده است.
زهرا کرباسی

ویژگی‌ها

موضوع
روایت خواهرانه
نویسنده
زهرا کرباسی
شابک
987-622-285-120-0
نوع جلد
نرم (شومیز)
قطع
رقعی
تعداد صفحات
168
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
190
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1402/8/22
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

1 بازدیدها

ساره

32٬000 ‎تومان
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول