• ارزان شده
  • جدید
شخصیت و مکتب امام خمینی در اندیشه  و بیانات آیت الله العظمی خامنه ای
تعداد

امام انقلاب

چالش اصلی همۀ تحولات بزرگ اجتماعی - از جمله انقلاب‌ها - صیانت ازجهت‌گیری‌های اصلی این انقلاب یا این تحول است. این مهم‌ترین چالش هر تحول عظیم اجتماعی است که هدف‌هایی دارد و به‌سمت آن هدف‌ها حرکت و دعوت می‌کند. این جهت‌گیری باید حفظ شود. اگر جهت‌گیری به‌سمت هدف‌ها در یک انقلاب، در یک حرکت اجتماعی، صیانت نشود و محفوظ نماند، آن انقلاب به ضدّ خود تبدیل خواهد شد و در جهت عکس اهداف خود عمل خواهد کرد.

بر ای اینکه این جهت‌گیریِ غلط و این انحراف اتفاق نیفتد، احتیاج به شاخص‌های معیّنی است. باید شاخص‌هایی در راه وجود داشته باشد. اگر این شاخص‌ها به‌صورت روشن و واضح در معرض دید مردم باشد، انحراف اتفاق نمی‌افتد؛ اگر کسی هم در جهت انحراف کار کند، از نظر تودۀ مردم شناخته می‌شود؛ اما اگر شاخصی وجود نداشته باشد، یکی از چند خطرِ انحراف، زوال یا دیکتاتوری جدّی خواهد شد.

ما برای حفظ جهت‌گیری‌هایِ انقلاب - که هویت انقلاب بسته به آن است - بهتر از امام پیدا نمی‌کنیم. پس بازخوانی شخصیت امام و مکتبش، ضروری‌ترین و فوری‌ترین کار مردم انقلابی ماست.

این کتاب به شخصیتِ امام و مکتب او از منظر و بیان رهبر انقلاب پرداخته است، که حقاً و انصافاً خلف صالح اوست. تمام محتوای کتاب برگرفته از بیانات ارزشمند رهبر انقلاب اسلامی است.

45٬000 ‎تومان 25%
قیمت قبلی ما 60٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

گزیده کتاب:

شخصیت عظیم رهبر کبیر ما و امام عزیز ما حقا و انصافا پس از پیغمبران خدا و اولیای معصومین با هیچ شخصیت دیگری قابل مقایسه نبود. ( او ) با هیچکدام از رهبرهای دنیا قابل مقایسه نبود؛ هیچکدام. فقط با پیغمبران قابل مقایسه بود, با اولیای معصومین قابل مقایسه بود؛ شاگرد آنها بود, دنباله رو آنها بود؛ فقط با آنها قابل مقایسه بود.

ویژگی‌ها

موضوع
بیانات رهبری
نویسنده
اسماعیل فخریان
شابک
978-622-285-024-1
تعداد صفحات
232
سال انتشار
1401
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
260
شناسه ملی
7503904
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1401/8/24
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

محصولات مرتبط

1 بازدیدها

از نیمه خرداد

41٬250 ‎تومان قیمت قبلی ما 55٬000 ‎تومان -25%
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول