• ارزان شده
قریب به 300 ایده برای تکریم و تعظیم عید غدیر
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

ایده هایی با شال سبز

نویسنده: جمعی از نویسندگان

کتاب «ایده‌هایی با شال سبز» با قریب به 300 ایده برای تکریم و تعظیم عید غدیر در 12 بخش آماده شده که منتج از محتوای روایات است.

30٬600 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 34٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

کتاب ایده‌هایی با شال سبز، راهکارهای احیاء رسوم و سنت‌های غدیری را در قالب ۱۲دسته موضوعی تعریف کرده و ذیل هر یک از آنها، به معرفی ایده‌های مرتبط با هر موضوع می‌پردازد. بیان ایده به زبان ساده، همراه با تعریف شرایط اجرا همچون زمان و مکان اجرا و مخاطب ایده، همچنین برخورداری از احادیث و روایات غدیری در پایان کتاب، از ویژگی‌های منحصر به فرد این کتاب است.

مقدمه کتاب مدلی است کاربردی و روان که به مشتاقان غدیر می‌آموزد تا چگونه و طی چه روندی به طراحی یک وضعیت مطلوب برای نیل به یک مجموعه موفق غدیری بپردازند و نقشه مسیر حرکت خود را چگونه ترسیم نمایند تا سال به سال شاهد بهبودی و پیشرفت کار و حرکت مجموعه خویش باشند.

معرفی تشکل‌های فعال غدیری در کشور و ارائه سابقه فعالیت فرهنگی، هنری و پژوهشی آنها، از امتیازات دیگر این کتاب است که می‌تواند واسطه مهم تعامل هر یک از این مجموعه‌ها، جهت بزرگداشت هر چه بهتر سنت‌های غدیر در اجتماعات فرهنگی و مذهبی مردم باشد.

نماز جماعت غدیر، زیارت غدیر، اطعام غدیر، خطابه‌ی غدیر، غدیریه‌سرایی، تکریم سادات، شادمانه‌های غدیری، کودکان غدیری، پژوهش‌های غدیری، هدیه‌های غدیری، ایده‌های ترویجی غدیر و ایده‌های تامین مالی غدیر، فهرست اصلی این کتاب را تشکیل می‌دهند.

جمعی از نویسندگان

ویژگی‌ها

موضوع
فرهنگی معنوی
نویسنده
محسن مشرقی
شابک
978-600-8857-23-5
نوع جلد
نرم
قطع
جیبی
تعداد صفحات
362
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
دوم
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/9/20
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: