• ارزان شده
  • جدید
روایتی داستانی پیرامون منافقین
تعداد

در پس غبار

این نوشتار، گامی است کوچک در جهت شناخت فرقه‌ای موسوم به گروهک مجاهدین خلق که از سر تکلیف و با مطالعه مستندات موجود و مصاحبه با رهایی یافتگان از بند اشرف، گردآوری‌شده و غالب اتفاقات آن برگرفته از داستان‌های واقعی رخ‌داده در سازمان و در پادگان اشرف است تا خصوصاً نسل جوانی که جنایات منافقین را ندیده و یا از واقعیات آن آگاهی کافی ندارد، متأثر از رسانه و تبلیغاتی کذایی واقع نشده و در دام فریبشان گرفتار نیاید. امید است که این تلاش مقبول مخاطبین واقع گردد. 

این داستان، با بیان واقعیاتی مستند در قالب مجاز، خواننده را با حقایق باورناپذیری آشنا می‌کند که ضمن تبیین رفتار فرقه‌گرایانه سازمان، آلام فریب‌خوردگان در بند فرقه را به تصویر کشیده و چرایی تحمل آن‌همه حقارت، تحقیر و تخریب از طرف اعضای فرقه را توجیه خواهد نمود.

52٬000 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 65٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

گزیده متن:

در یک‌لحظه، تمام دنیا بر سر سارا آوار شد. نفسش گرفت. رنگ صورتش چون مردگان از گور درآمده، پرید. زانوانش سست شد و بی‌اختیار نشست. وارفته، تکیه‌بر صندلی داد و بی‌هیچ کلامی، گوش به سخنان مبهمی که هیچ از آنها نمی‌فهمید. انگار، سعید می‌خواست تا به او بفهماند که تو، همان دخترِ زهره‌ای؛ دختری که هجده سال پیش، به یک زوج هلندی فروخته‌شده است. آیا به حقیقت او همان دختر است؟ از حیث قیافه که بسیار شبیه به زهره است اما...یاد لحظه‌ای افتاد که عکس زهره را در دست داشت. احساسی عجیب، بندبند وجودش را در برگرفت. احساس قرابت و نزدیکی؛ حس خوش آرامش‌؛ چنان‌که گویی، عکس مادر خود را در دست‌ دارد و به سینه می‌چسباند؛ اما ... اما این غیرممکن است! او فرزند جیکوب راشل و هلندی‌زاده اصیلی است که با عشقِ به کشورش هلند، بزرگ ‌شده و هیچ کجای جهان ‌را چون موطن خود نمی‌داند. شاید فرزند زهره، دختر دیگری باشد که ازقضا، او نیز چون سارا، ساکن همین شهر است و چه خوب خواهد بود که اگر با سعید همراه شود و او را بیابد؛ ولی ... ولی کدام دختر است این‌چنین هم قیافه با زهره؟

ویژگی‌ها

موضوع
انقلاب اسلامی
نویسنده
محسن فامیل زرگریان
شابک
9786222850746
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
328
سال انتشار
1400
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
360
شناسه ملی
7670991
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1400/5/6
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: