• ارزان شده
بیانات رهبری در جمع ائمه جماعات
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

مسجد هسته مقاومت

نویسنده: جمعی از نویسندگان

در مقدمه این کتاب آمده است: به طور کلی هدف از نوشتار حاضر، شرح و بسط واژگانی سخنرانی رهبر معظم انقلاب و تبیین اصطلاحات مهم، جهت فهم بهتر توصیه های گرانقدر ایشان می باشد که از طریق روش مکمل انجام گرفته است. این شیوه به خواننده کمک خواهد نمود تا با نگاهی جامع و کاربردی به جایگاه امام جماعت طراز اسلامی نگریسته و به عنوان نقشه راهی در اختیار داشته باشد.

15٬300 ‎تومان 10%
قیمت قبلی ما 17٬000 ‎تومان
بدون مالیات
این محصول در حال حاضر موجود نیست در صورت موجود شدن با خبرم کن
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

بررسی پیشینه بیانات معظم له در جمع روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و دیگر نهادهای مربوطه، به ما نشان داد که تا قبل از این، رهبر معظم انقلاب، این مساله را از زوایای مختلفی مورد بحث و مداقه قرار داده اند. در آخرین سخنرانی که در جمع ائمه مساجد استان تهران انجام گرفت، ایشان به بیان جایگاه و نقش مسجد در اجتماع مومنین ذیل مفهوم «خدمت با عنوان امام جماعت مسجد» پرداخته اند که نمایانگر رویکرد متفاوت این بار ایشان در نگاه به مسجد می باشد.

از این رو تصمیم گرفتیم با انتخاب متن بیانات دیدار ایشان با ائمه جماعات استان تهران به عنوان متن محوری و استفاده از سبک شرح مکمل، نگاهی عمیق داشته باشیم به بیانات سابق ایشان تا آنچه را که معظم له، سابقا در همین موضوع ایراد داشته اند، به عنوان شرح تتمه متن اصلی بیاوریم. در این روش کلیه کلیدواژه ها و مصطلحات سخنرانی، ذیل هر موضوع کلی استخراج گردیده و در رجوع به بیانات سابق ایشان در حوزه همان موضوع، بررسی محتوایی شده اند. این بررسی شامل بر انتخاب فیش های مناسب موضوع و قرار دادن آن ها به صورت ترکیبی و مطول در پی یکدیگر می باشد.

به طور کلی، در تنظیم کتاب حاضر به بیش از صد مورد از دیدارهای مقام معظم رهبری رجوع کرده ایم تا به جامعیت معنای بیشتری نائل گردیم. همچنین برای آنکه کتاب صرفا به نوشتار محدود نشود، برش هایی کوتاه و زیبا از متن محوری، به صورت تصویری فراهم آورده ایم که به چندرسانه ای شدن اثر حاضر، کمک نموده است.

جمعی از نویسندگان

ویژگی‌ها

موضوع
بیانات
نویسنده
جمعی از نویسندگان
شابک
9786008857037
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
164
سال انتشار
1396
نوبت چاپ جاری
اول
وزن
217
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/8/18
ناشر
شهید کاظمی

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: