تعداد

قصه دلبری

نویسنده: محمدعلی جعفری

کتاب قصه‌ی دلبری، روایتی متفاوت و خواندنی از زندگی شهید محمدحسین محمدخانی است. او از فعالان بسیج دانشجویی بود و در علمیات‌های تفحص پیکر شهدای دفاع مقدس، شرکت می‌کرد، کتاب قصه دلبری، روایتی از سبک زندگی این شهید است که همسرش از روزهای آشنایی در بسیج دانشجویی تا روزهای پس از شهادت او را بازگو می‌کند. او با ماجراهایی که در دانشگاه داشتند کتاب قصه دلبری را آغاز می‌کند و از خواستگاری‌های پی‌ در پی او می‌گوید. تا به زمانی که می‌رسد که نظرش عوض می‌شود و تصمیم می‌گیرد که به این خواستگار جواب مثبت بدهد.

15٬500 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید

برشی از کتاب:

آمد اتاق بسیج خواهران و پشت به ما و رو به دیوار نشست. آن دفعه را خودخوری کردم. دفعه بعد رفت کنار میز که نگاهش به ما نیفتد. نتوانستم جلوی خودم را بگیرم، بلندبلند اعتراضم را به بچه‌ها گفتم. به در گفتم تا دیوار بشنود، زور می زد تا جلوی خنده‌اش را بگیرد. معراج شهدای دانشگاه انگار ارث پدرش بود.هر موقع می‌رفتیم، با دوستانش آن‌جا می‌پلکیدند. زیرزیرکی می‌خندیدم و می‌گفتم:« بچه‌ها، بازم دار و دسته محمدخانی!»

بعضی از بچه‌های بسیج با سبک و سیاق و کار و کردارش موافق بودند، بعضی هم مخالف، معروف بود به تندروی کردن و متحجر بودن. از او حساب می‌بردند، برای همین ازش بدم می‌آمد. فکر می‌کردم از این آدم‌های خشک مقدس از آن طرف بام افتاده است. آن‌هایی که با افکار و رفتارش موافق بودند می گفتند: «شبیه شهداست، مداحی می‌کنه، میره تفحص شهدا!».

محمدعلی جعفری

ویژگی‌ها

موضوع
مدافعان حرم
نویسنده
محمدعلی جعفری
شابک
9786003304192
نوع جلد
شومیز
قطع
رقعی
تعداد صفحات
144
سال انتشار
1398
نوبت چاپ جاری
28
وزن
170
ناشر
روایت فتح
رتبه 
1399-01-12

قصه دلبری

این کتاب فوق العادس. <br /> واقعا هر کسی لیاقت شهادت رو نداره ولی شهید محمد خانی اگه شهید نمیشد ظلم در حقش بود.<br /> داستان عاشقانه زندگی این شهید میتونه هر کسیو مجذوب خودش کنه.

نوشتن یک دیدگاه

محصولات مرتبط

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: