• ارزان شده
  • جدید
تعداد

از چیزی نمی ترسیدم

از چیزی نمی ترسیدم؛ زندگینامه خودنوشت قاسم سلیمانی
دست نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ مبارزات انقلابی در سال ۵۷

اوّلین نسخه‌ی این کتاب، صبح روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۹، در پایان دیدار خانواده‌ی شهید سلیمانی به رهبر معظّم انقلاب اسلامی اهدا شده است. آن‌طور که دختر شهید سلیمانی در مقدمه‌ی کتاب آورده است: "من به نمایندگی از حاج قاسم برای ایشان هدیه‌ای برده بودم. این هدیه زندگی‌نامه‌ای به قلم حاج قاسم بود که قصد داشتیم به‌مناسبت ایام سالروز شهات، در قالب کتابی منتشر کنیم. آنچه همراهم بود در واقع ماکت یا نمونه‌ی اوّلیه‌ای از کتاب بود. بعد از پایان دیدار، آن را تقدیم رهبر انقلاب کردم. ایشان سؤالاتی درباره‌ی کتاب پرسیدند و این هدیه کوچک را با مهر پذیرفتند."

چند روز بعد از این دیدار و در دقایق پایانی نهایی‌شدن کتاب، متنی از سوی دفتر رهبر معظّم انقلاب به دستم رسید. ایشان منت گذاشته و قبل از مطالعه، یادداشتی را به یاد «سرباز وفادار» خود نوشته بودند. متنی پر از عطوفت و بزرگواری که چون روح بر کالبد کل این کتاب نشست:
 

بسمه تعالی

هر چیز که یادِ شهیدِ عزیز ما را برجسته کند، چشم‌نواز و دلنواز است. یادِ او را اگرچه خداوند در اوج برجستگی قرار داد و بدین‌گونه پاداش دنیائی اخلاص و عمل صالح او را بدو هدیه کرد ولی ما هم هر کدام وظیفه‌ئی داریم. کتاب حاضر را هنوز نخوانده‌ام اما ظاهراً میتواند گامی در این راه باشد.
رزقنا الله ما رزقه من فضله
 
سیّدعلی خامنه‌ای
۹۹/۱۰/۷
17٬600 ‎تومان 20%
قیمت قبلی ما 22٬000 ‎تومان
بدون مالیات محصول موجود است و میتوانید سفارش دهید
شما میتونید سفارش بدید: مقدار این محصول

زینب سلیمانی کتاب حاضر را اینگونه توصیف می کند:

کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" زندگی نامه ای است که حاج قاسم با دست مجروحش نوشته است. این داستان شخصیت مردی است که از دل روستایی دور افتاده در کرمان که چند دوره از زندگی ساده و گیرای خودش را برایتان روایت کرده است. این داستان شکل گیری مردی است که از  چوپانی به جایگاهی رسید به  بلندای آسمان ها، خیلی دوست دارم آنان که حاج قاسم را در لباس نظامی دیدند بدانند که او چگونه بزرگ شد. "از چیزی نمی ترسیدم" آغاز  رسالتی عظیم از شناختن مردی بزرگ است.

ویژگی‌ها

موضوع
مدافعان حرم
نویسنده
قاسم سلیمانی
نوع جلد
نرم
قطع
رقعی
تعداد صفحات
۱۳۶
سال انتشار
1399
نوبت چاپ جاری
اول
تاریخ بروز رسانی اطلاعات
1399/10/13
ناشر
مکتب حاج قاسم
رتبه 
1399-10-14

کتاب از چیزی نمیترسیدم

کاش زودتر در دسترس مردم قرار بگیره

نوشتن یک دیدگاه

6 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: